Opis:

Pan. Knight  to gra mobilna, w której musisz zostać bohaterem i uratować księżniczkę. Będziesz musiał rozwiązywać różne łamigłówki, dodawać łamigłówki. W Mr. Rycerzu, możesz przejść zagadkę za łamigłówką, odblokowując wszystkie nowe poziomy, posuwając się dalej w historii. Ale dlaczego to robisz? Jaki jest Twój ostateczny cel?


Fabuła Mr. Rycerz zaczął od kłopotów księżniczki. A bohater może zostać jej wybranym. Musi jednak udowodnić, że naprawdę zasługuje na rękę i serce królewskiej osoby. Rycerz zobowiązany jest sprostać najtrudniejszym testom, wykazać się inteligencją i pomysłowością. W końcu tchórz i głupiec nie mogą należeć do członków rodziny królewskiej!

Pan. Knight będzie wymagał od gracza logicznego myślenia, niestandardowego podejścia i kreatywnych kroków. Bądź sprytny i udowodnij wszystkim, że zasługujesz na miano bohatera.


W Mr. Knight ma również system nagród. Aby zdobyć skarb, musisz uporać się z zagadkami i wyzwaniami. Jeśli masz dużo nagród, postęp w grze staje się oczywisty.

Po drodze spotkasz niebezpiecznych wrogów, których musisz okrążać wokół palca. Pokonaj potwory swoim sprytem! Księżniczka sama nie radzi sobie z potworami. Nigdy w życiu nie trzymała miecza. Dlatego osoba królewska musi polegać wyłącznie na sile, zręczności i pomysłowości bohatera.

Pan. Knight oferuje rozwiązanie zupełnie innych zagadek. Każdy następny poziom będzie inny niż poprzedni, ale mechanika pozostanie mniej więcej taka sama. W pierwszych minutach gry początkujący będzie musiał zrozumieć, jakie działania istnieją w grze, a jakie następują po innych. Ale tutaj też nie będzie problemów. Sterowanie w grze jest niezwykle proste. Gracz w każdym wieku (z dowolnym doświadczeniem) może go opanować w kilka minut.


Pan. Knight jest również odpowiedni dla tych, którzy nie mają potężnego urządzenia, ale chcą cieszyć się grami mobilnymi. Komponent wizualny nie wysuwa się tutaj na pierwszy plan, nie ma też grafiki 3D. Pan. Knight jest odpowiedni dla prawie każdego smartfona. Ważne jest tylko, aby chcieć grać!


Reklama

Pobierz Pan. Knight 1.102

Nowości w tej wersji
- bug fixes;
- minor improvements.

Thank you for playing with us!
informacje ogólne
wersja 1.102 (102)
Data umieszczenia 2022-04-14 08:49
rozmiar 203.64 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/27 10:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |