Symulator Ankylozaura
0 (0)

Symulator Ankylozaura

Opis:

Ankylosaurus Simulator  to gra na urządzenia mobilne, w której musisz stać się potężnym dinozaurem. A głównym zadaniem będzie przetrwanie. Jurajski to czas, w którym różne gatunki aktywnie walczyły o miejsce na słońcu. W Ankylosaurus Simulator musisz rozwijać własne stworzenie, walczyć z innymi dinozaurami, aby podporządkować sobie swoje terytorium. Dowiesz się, jak faktycznie zachodzi ewolucja, dlaczego niektóre gatunki pozostają w historii, a inne kwitną nawet dzisiaj. W Ankylosaurus Simulator możesz eksplorować swoje środowisko, oglądać inne gatunki, odkrywać lokalizacje i rosnąć w siłę.


Elementy wizualne w Ankylosaurus Simulator mogą zadowolić nawet doświadczonych graczy. To grafika 3D, niesamowite kolory. Miłym dodatkiem będą efekty dźwiękowe, które idealnie komponują się z otoczeniem.

W Ankylosaurus Simulator będziesz musiał stawić czoła licznym zadaniom. Aby je spełnić, będziesz musiał zachowywać się agresywnie. Dopiero w walkach, w których uda ci się wygrać, naprawdę się rozwijasz. Ale ten symulator to nie tylko walki.


Musisz utrzymać dinozaura przy życiu. Co jest do tego potrzebne? Poluj i jedz regularnie. Pij, aby złagodzić pragnienie. Im więcej zdrowia i energii ma drapieżnik, tym łatwiej mu przetrwać w warunkach prehistorycznego świata.

Ankylosaurus Simulator otwiera możliwość stworzenia własnej rodziny dinozaurów. „Powiązane” istoty mogą walczyć ramię w ramię, ewoluować razem. Im większa liczba, tym większa siła!


Gniazdo to miejsce, w którym gromadzą się powiązane stworzenia. Możesz to zmienić w zależności od własnych potrzeb. Kamienie, drzewa, kwiaty ... a nawet zbiornik wodny! Starannie dobieraj dekoracje, spraw, by „dom” dinozaura był naprawdę wygodny (i nie zapominaj o pięknie)!


W Ankylosaurus Simulator możesz dostosować dinozaura do swoich potrzeb. Aby to zrobić, możesz wybrać unikalny kolor (dla dowolnej części ciała). Nie musisz gonić za precyzją. Stwórz stworzenie, które Ci odpowiada!


Reklama

Pobierz Symulator Ankylozaura 1.0.7

Nowości w tej wersji
1 Add a skin palette.
2 Optimize the walking control of dinosaurs.
3 Optimize game memory creation.
informacje ogólne
wersja 1.0.7 (7)
Data umieszczenia 2022-04-18 02:53
rozmiar 106.99 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Julia Qian na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/27 12:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |