Game of Nations
0 (0)

Opis:

Game of Nations  to przygodowa gra RPG na urządzenia mobilne, która może zachwycić nie tylko wytrawnych graczy, ale także stać się pierwszym takim projektem dla początkujących. Rozpoczęcie gry w Game of Nations jest łatwe. Wystarczy tylko raz przesunąć dłonią po ekranie! Sterowanie jest intuicyjne, więc użytkownik może opanować podstawy (z dowolnym doświadczeniem). W Game of Nations musisz zdobyć dominację nad światem. Brzmi bardzo trudno? Czeka na Ciebie długa i ciernista ścieżka do władzy!


I chociaż Game of Nations zajmie dziesiątki godzin, gra będzie dla niej przyjemnością. Zadania, misje są zróżnicowane, a możliwości pompowania są prawie nieograniczone. Musisz tylko wykorzystać bonusy i korzyści, które otrzymasz na ścieżce zdobywcy.

Mocną stroną Game of Nations będzie fabuła. Za każdym razem odkryjesz dla siebie coś nowego. Historia pobudza, by iść naprzód, rozwijać się. Bez odciągania nie będziesz w stanie wiedzieć, co będzie dalej.


Im więcej "rozdziałów" otwierasz, tym więcej masz możliwości. Postęp w historii odzwierciedla postęp. Zaczynasz z minimalnym zestawem zasobów i postaci, ale z czasem odblokujesz coraz więcej bohaterów. W Game of Nations nie poczujesz się samotny. Nie tylko bohaterowie będą walczyć ramię w ramię z tobą, ale także bajeczne stworzenia, nawet bogowie! Masz za sobą ogromną moc. A gracz musi tylko nauczyć się go używać.


Ale w grze RPG możesz nie tylko poruszać się po fabule. Tutaj będziesz miał okazję walczyć z innymi graczami online. Istnieje wiele rodzajów broni i musisz zebrać własny arsenał, aby wrogowie nie mieli szansy na wygraną. Arsenał będzie się różnił w zależności od gracza, więc będziesz musiał opracować własną taktykę. Tak, możesz obserwować poczynania innych graczy, ale nie oznacza to wcale, że ich strategia będzie Ci odpowiadać.

Gra Narodów została wysoko oceniona przez graczy w Google Play. Z biegiem czasu projekt zyska na popularności. I możesz być jednym z pierwszych zdobywców!


Reklama

Pobierz Game of Nations 2021.5.7

Nowości w tej wersji
- Implemented consistency for the back button
- Improved the red dot notifications in certain menus
- Fixed several bugs including: skills' displayed level, currencies' amounts decimals, Cleopatra's skills visual effects etc.
informacje ogólne
wersja 2021.5.7 (1685)
Data umieszczenia 2021-05-27 15:00
rozmiar 167.25 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/28 10:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |