Opis:

Vex 4  to platformówka dla Androida, w której użytkownik musi iść do przodu, omijając przeszkody. Tutaj kontrolujesz postać, która może skakać, biegać, chodzić, pływać, ślizgać się i tak dalej. Zadaniem jest przetrwanie i dotarcie do mety.

Vex 4 ćwiczy reakcję, rozwija umiejętności. To jest gra jednoosobowa. Próba przejścia jednego poziomu może być ogromna. Po drodze napotkasz niezwykle niebezpieczne przeszkody, ale nie powinny one powstrzymywać bohatera. Jednak jeden błąd może kosztować życie postaci. Poziom zostanie ukończony pomyślnie, jeśli udało ci się nie przegapić (absolutnie nigdzie). W przeciwnym razie będziesz musiał zacząć wszystko od nowa.


Vex 4 jest odpowiedni dla fanów biegaczy, ale nie wyda się interesujący dla graczy, którzy są przyzwyczajeni do ekscytujących fabuł i ciekawych historii. W Vex 4 nie ma opowiadania historii. Cały nacisk kładziony jest na umiejętności gracza.

Sterowanie w grze jest intuicyjne (jak w większości podobnych projektów). Natychmiast zrozumiesz, jak musisz działać, aby iść do przodu. Nie ma wielu przycisków dla różnych umiejętności. Postać będzie poruszać się mniej więcej w ten sam sposób po każdej powierzchni, która się przed nim otworzy.


Vex 4 może stać się nudny, a nawet irytujący. To jest główna wada takich projektów. Niektórzy ludzie nie są gotowi, aby przejść przez jeden poziom dziesiątki razy, czekają na fabułę. Jednak gry należy traktować lekko. Każda nowa próba może być treningiem. Więcej czasu w Vex 4 oznacza mniej nudnych godzin i minut.

Vex 4 nie zyskał jeszcze dużej popularności w Google Play, ale opinie, którymi dzielą się użytkownicy, są pozytywne. Dlaczego? Vex 4 ma dobrą fizykę. Gra nie wymaga dużych zasobów z urządzenia. Minimalistyczna grafika będzie dobrze wyglądać na prawie każdym smartfonie. A twórcy nie skupili się na grafice!


Jeśli lubisz wymagające gry, które wymagają kilkukrotnego grania na tym samym poziomie, Vex 4 jest zdecydowanie dla Ciebie. Ta gra może być pierwszą (z podobnego gatunku). Vex 4 to absolutnie klasyczny biegacz z 9 trudnymi poziomami.


Reklama

Pobierz Vex 4 2.0.2

informacje ogólne
wersja 2.0.2 (20002)
Data umieszczenia 2021-04-30 05:00
rozmiar 45.21 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

READ

READ

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Wszystkie aplikacje Spil Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/28 12:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |