Opis:

Huntdown  to gra retro, która spodoba się każdemu, kto chce poczuć się jak bandyta lub najemnik. Gracze często męczą się swoimi zwykłymi rolami, nie chcą już walczyć o sprawiedliwość. Gracze muszą mieć alternatywę! I to jest oferowane przez gry takie jak Huntdown. Takie projekty odnoszą się do Hotline Miami, ale ze zmianami. Jeśli jesteś fanem kryminału i chcesz zanurzyć się w atmosferze gier z przeszłości, Huntdown jest idealny.


Zwykle zbrodnie są bez znaczenia. Ale nie dla najemników. Najemnicy zarabiają na przestępstwach, nie wiedzą, jak żyć inaczej. W Huntdown nie ma żadnych gadżetów. Tutaj wszystko jest złe. Bandyci, z którymi ma do czynienia bohater, rozumieli ryzyko, wiedzieli, z kim ma do czynienia. A postać jest łowcą nagród pozbawionym uczuć.


Świat Huntdown jest dość przygnębiający. Akcja rozgrywa się w metropolii duszącej się bezlitosną korupcją i przestępczością. Ludzie po prostu próbują przetrwać w tym mieście, widząc, że wszystko wokół nich zwraca się przeciwko nim. Często podążają ścieżką zła, zdając sobie sprawę, że tylko w ten sposób można zmienić otaczającą rzeczywistość.


Plus Huntdown polega na tym, że bohater nie próbuje zmieniać świata, nie przeskakuje mu nad głową. Idzie z prądem (jest to wątek rzadko spotykany w takich grach), stara się wpisać w otaczającą rzeczywistość. Jednak gracz nie będzie w stanie zrozumieć uczuć postaci, ponieważ twórcy uczynili z niego najemnika bez twarzy. I to jest główna idea.


W Huntdown istnieją cztery dominujące gangi, które nieustannie coś ze sobą dzielą. To te cztery gangi, kierowane przez bossów przestępczych, kontrolują metropolię. Stanowią „gałąź” systemu przestępczego, która nie daje szansy sięgnięcia na wyżyny zwykłym obywatelom.

W Huntdown dostępnych jest 20 poziomów. Muszą zostać przekazane przez gracza, który chce dotrzeć do ostatniego punktu. Jak posuwać się naprzód w fabule? Walcz z bandytami, spróbuj przetrwać. Sterowanie jest intuicyjne, więc każdy początkujący może szybko wskoczyć do gry.


Reklama

Pobierz 0.1

informacje ogólne
wersja 0.1 (200009)
Data umieszczenia 2021-06-13 00:11
rozmiar 22.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/29 10:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |