Opis:

Last Rain  to mroczna gra z przerażającym otoczeniem, która spodoba się fanom horrorów i graczom goniącym za adrenaliną. Last Rain nie jest odpowiedni dla młodszych graczy, ponieważ przejście może negatywnie wpłynąć na ich stan emocjonalny. Ale dorośli miłośnicy łaskotania nerwów muszą zdecydowanie spróbować.


Last Rain ma miejsce na przeklętym obszarze. To miasto, w którym dzieją się tajemnicze i często przerażające rzeczy. Logan to główny bohater, którego historia musi się nauczyć gracz. To jest chłopiec, który stracił ojca w tym przeklętym mieście. Logan jest bardzo mały, a jego ojciec zniknął w roku, w którym urodziło się dziecko. Jednak Logan nie spieszył się, aby podzielić się swoim żalem z innymi. Zatrzymał emocje dla siebie.

Każdy mały chłopiec ma wielu przyjaciół. Logan nie był wyjątkiem. Wokół niego było wystarczająco dużo facetów, którzy marzyli o przygodzie. Ale gry i podróże miały granice. Dorośli zabronili dzieciom chodzić do przeklętego miasta. Logan wiedział również, że jego ojciec tam zaginął. Rzadka osoba udawała się do tak niebezpiecznego i tajemniczego miejsca. Ale nie Logan i jego przyjaciele! Ciekawość okazała się silniejsza niż strach. I tak rozpoczęła się akcja Last Rain.


Dzieci wyruszyły na zwiedzanie ponurego miasta. Z początku wydawało im się, że wokół jest wystarczająco bezpiecznie, nie dzieje się żaden mistycyzm. Ale przyjaciele jakoś się zgubili, Logan został sam. A miasto nie było takie bezpieczne. Strach to uczucie, które będzie stale towarzyszyło chłopcu. Gracz, który uruchomił grę, również odczuje to uczucie. Samotność, tajemnica, puste i niebezpieczne widoki miast to kłopoty, które staną się Twoimi stałymi towarzyszami w Last Rain.


Charakterystyczne cechy gry na Androida:

  • Last Rain nie jest tak straszny jak inne horrory (nacisk kładzie się na samotność i niepewność);
  • musisz grać jako mały chłopiec, a nie jako „uniwersalny żołnierz” czy policjant;
  • urzekający obraz bezpośrednio na ekranie Twojego smartfona;
  • mocna fabuła, która doskonale uzupełnia to, co dzieje się na ekranie mobilnym.

Reklama

Pobierz 0.88

Nowości w tej wersji
The story of a boy who went in search of his lost father near Groag Lake ...
informacje ogólne
wersja 0.88 (88)
Data umieszczenia 2021-06-10 05:18
rozmiar 59.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje JumpinDevs na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/29 12:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |