Magic: Puzzle Quest
0 (0)

Opis:

Game Magic: Puzzle Quest  - to logiczne Roleviki, które przesunie identyczne elementy do 3 w linii, aby zaatakować wielu przeciwników.

Podopieczny użytkownika bierze udział w globalnej wojnie, walcząc z bohaterami z Magic: The Gathering. Ponad połowę ekranu zajmują kamienie manny, ułożone w 7 rzędach. Jeśli 3 lub więcej znajdują się na jednej prostej, elementy znikną, robiąc miejsce dla następnych. W momencie zniknięcia powstaje zaklęcie, wzywana jest istota pomocnicza lub inny proces pozwala wykazać się siłą w walce z antagonistami. Konieczne jest zebranie kart, których deweloper wykonał ponad 5000, dzięki czemu istnieje prawie nieograniczona liczba wariacji w akcjach.

Gracz wstępnie wybiera główny totem i buduje strategię uwzględniającą jego cechy. Kamienie dają możliwości w różnych skalach, w zależności od tego, kogo wybierze główny bohater. Warto dokładnie obliczyć ruchy, przeanalizować, połączyć najbardziej dochodowe liczby w konkretnym przypadku. Jeśli do realizacji pomysłu potrzebna jest konkretna karta, możesz użyć pojedynczych boosterów, aby sprowokować pożądane elementy. Wynik każdej bitwy zależy od właściwości talii i możliwości interakcji z nią.

Charakterystyczne cechy gry Magic: Puzzle Quest:

  • przesuwanie figurek 3 z rzędu, aby zaatakować wrogów;
  • wybór jednej z trzech popularnych postaci;
  • bitwy z bossami, turnieje PVP;
  • zbieranie kart, tworzenie talii;
  • tworzenie unikalnych boosterów.

Rozgrywka oparta jest na projekcie karty o tej samej nazwie. Miłośnicy science fiction i magii z pewnością docenią atmosferę i swobodę planowania strategicznego. Wspaniała grafika z różnorodnymi jaskrawymi kolorami zanurza gracza w magicznym świecie. Kiedy perspektywa samodzielnej walki z wrogami wydaje się nudna, możesz zaprosić znajomych i wspólnie oczyścić przestrzeń ze złych stworzeń. Oferuje również konfrontacje prawdziwym użytkownikom z różnych kontynentów. Ekscytujące turnieje zachwycają nieprzewidzianymi wydarzeniami i cennymi nagrodami potrzebnymi do regularnego ulepszania. Zostań liderem w epickich bitwach!


Reklama

Pobierz Magic: Puzzle Quest 5.6.0

Nowości w tej wersji
Karn, Silver Reflection, the NEW Planewalker and 15 NEW Cards from the Puzzle Masters (PMA) collection are available now!

This update also includes some bug fixes and improvements.

For full update notes in English, please visit d3go.com
MagicPQ 5.6.0
informacje ogólne
wersja 5.6.0 (475008)
Data umieszczenia 2022-05-20 22:20
rozmiar 81.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

ACCESS

ACCESS

Wszystkie aplikacje D3 Go! na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/30 10:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |