Animal Doll Shop
0 (0)

Opis:

Animal Doll Shop  to gra mobilna, w której musisz tworzyć lalki dla klientów. Oszałamiająca grafika i najsłodsza stylizacja czekają na Ciebie! W Animal Doll Shop na pierwszy plan wysuwa się design. Już od pierwszych minut możesz cieszyć się przyjemnym otoczeniem, podziwiać najsłodsze postacie.

Ale jakie lalki stworzysz? Musisz opracować modele zwierzęce. Ale w zależności od zamówienia ostateczny wynik będzie się różnić. Niektórzy ludzie potrzebują kotów, inni szczeniąt ...


Lalki będą wyglądać inaczej i we wszystkim musisz zostać mistrzem. Im więcej modeli i typów lalek utworzysz w Animal Doll Shop, tym więcej klientów w Twoim sklepie. W końcu klienci wiedzą, że możesz spełnić różne pragnienia, zaspokoić potrzeby wielu ludzi. Im więcej masz doświadczenia, tym większe zyski. Nie należy ignorować niektórych zamówień, nawet w okresie wzmożonego ruchu. Aby się uczyć, musisz podjąć ciężką pracę. A ten proces nie będzie nudny, jeśli zagrasz w Animal Doll Shop.

Zarządzanie jest tutaj intuicyjne. Użytkownik bardzo szybko zorientuje się, jak stworzyć określone lalki, jak je sprzedawać. Pozostaje tylko wymyślić nowe rozwiązania, nawiązać komunikację z klientami.


W warsztacie możesz zwiększyć obieg lalek, bez końca je kopiując. W tej samej lokalizacji opracowywane są nowe modele. Towar do sprzedaży w holu. W pewnym momencie Twoja sprzedaż na pewno wzrośnie! Chodzi o to, że nie można wejść do Animal Doll Shop tylko raz. Po pierwszym zakupie zawsze nastąpi drugi. Kupujący opowiadają swoim przyjaciołom i znajomym o udanym doświadczeniu. Zapewne wspominają też o zabawnym wystroju sklepu, przyjemnej oprawie. W pewnym momencie złapiesz się na myśli, że sklepem interesują się nawet zagraniczni klienci. Stanie się to dodatkową zachętą do rozwijania i tworzenia nowych modeli.


Animal Doll Shop na pewno pozostanie na Twoim urządzeniu mobilnym. Tej gry po prostu nie można usunąć pierwszego dnia.

Twórz i rozwijaj!


Reklama

Pobierz Animal Doll Shop 1.1.7

Nowości w tej wersji
v 1.1.7
1. The error that deactivates customers has been corrected.
(If there are customers who are still inactive, please put the doll into the factory.)
2. The problem that the offline reward was initialized has been corrected.
3. From now on, more reputation will be reduced due to tough customers.
4. From now on, you can buy low-grade dolls in the Doll Collection.
5. In addition, the overall usability of the game has been improved.
informacje ogólne
wersja 1.1.7 (60)
Data umieszczenia 2021-06-10 05:19
rozmiar 56.76 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Funnyeve na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/31 10:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |