Kitty Cat Resort
0 (0)

Opis:

Kitty Cat Resort  to gra na urządzenia mobilne, która będzie prawdziwym dobrodziejstwem dla każdego miłośnika kotów. Projekt powstał z myślą o tych, którzy po prostu chcą się zrelaksować, miło spędzić czas ze smartfonem. Najlepiej wybrać się do Kitty Cat Resort na spokojny wieczór, aby oczyścić umysł po ciężkim dniu.

Komponent wizualny wysuwa się na pierwszy plan w Kitty Cat Resort. Główny nacisk kładziony jest na koty. Sprawią, że gracz się uśmiechnie. Po prostu nie można oderwać wzroku od tych uroczych zwierzątek!


W Kitty Cat Resort musisz zorganizować i zarządzać własnym ośrodkiem dla kotów. Ważne jest, aby wszystkie zwierzęta czuły się tam dobrze. W końcu odpoczywają, stają się zdrowsze, przyjemniejsze! Oznacza to, że wszystko musi być na najwyższym poziomie. Ale gracz, który zwrócił uwagę na Kitty Cat Resort, nie będzie miał z tym większego problemu. Jeśli jesteś miłośnikiem kotów, z pewnością możesz stworzyć dla nich wygodne środowisko. Dlaczego? Wiesz, że trzeba je czesać, regularnie karmić (i tak dalej). Granie w Kitty Cat Resort może być nawet ćwiczeniem dla tych, którzy chcą w przyszłości zdobyć zwierzaka! Zacznij rozumieć, jak dobrze radzisz sobie z puszystymi dowcipnisiami, aby ocenić swoją siłę.


Kitty Cat Resort nie wymaga podejmowania natychmiastowych decyzji. Twoje zwierzęta nie są w niebezpieczeństwie! To idealna gra dla każdego, kto chce rozładować napięcie i zrelaksować się pod koniec dnia. Użytkownicy Kitty Cat Resort otrzymują niezwykle pozytywne emocje. Można to łatwo zrozumieć na podstawie recenzji w Google Play.


Prawie wszyscy gracze ocenili Kitty Cat Resort na 5 z 5. Niemal niemożliwe byłoby wystawienie negatywnej oceny tak uroczej grze! Gracze dzielą się swoimi emocjami.


W Kitty Cat Resort praktycznie nie ma błędów ani błędów. Jest niesamowity styl, odpowiednie efekty dźwiękowe. Gracz może rozwijać się w wygodnym tempie. Kitty Cat Resort nie oferuje współzawodnictwa, współzawodnictwa ani nawet udziału w konkursach. Wszystko jest wyłącznie dla Ciebie!

Kiedy zaczniesz grać w Kitty Cat Resort, odkryjesz wspaniały sposób na rozładowanie stresu.


Reklama

Pobierz Kitty Cat Resort 1.27.7

informacje ogólne
wersja 1.27.7 (143)
Data umieszczenia 2021-06-10 05:19
rozmiar 80.9 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje FatherMade na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/05/31 12:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |