Table Tennis Touch
0 (0)

Opis:

Gra Table Tennis Touch  to fajny projekt sportowy, w którym musisz konkurować z robotem i prawdziwymi użytkownikami, zademonstrować talenty tenisa stołowego.

Na ekranie gracza widoczny jest wyspecjalizowany stół i dwie rakiety. Jedną trzeba kontrolować samodzielnie, a drugą należy do przeciwnika. Sportowcy nie są wyświetlani, musisz wyobrazić sobie, że rakieta jest w twojej dłoni i uderzyć piłkę, gdy uderzy w odpowiednią strefę. Możesz wspiąć się po szczeblach kariery, wybrać szybki format rozgrywki lub rzucić się w wir wykonywania zadań zręcznościowych. Dla fanów rozrywki wieloosobowej przewidziana jest gra wieloosobowa, polegająca na uczestnictwie w różnych turniejach, nagrodach, pozycjach w tabelach rankingowych.

Oprócz standardowych zawodów programiści wymyślili małe misje, aby wchodzić w interakcje ze szpilkami, strefami dokładności i innymi warunkami lub narzędziami o podobnym kierunku. Głównym elementem ekwipunku sportowca jest rakieta, zestaw doświadczenia, a otrzymanie nagród otwiera dostęp do aktualizacji tego przedmiotu. Istnieją różne jej modele, wybór zależy wyłącznie od poziomu dostępnego budżetu. Dodatkowo zaleca się zabranie efektownych naklejek, które podkreślą indywidualność i styl.

Charakterystyczne cechy gry Table Tennis Touch:

  • różnorodność turniejów i lig tenisowych;
  • 13 zabawnych wyzwań;
  • kariera, multiplayer, inne tryby;
  • odblokowywanie rakiet i naklejek;
  • ponad 50 stołów do rozgrywek.

Symulator zachwyca realistyczną fizyką, wymaga od użytkownika szybkiej reakcji, skupienia uwagi i doskonałego refleksu. Im więcej meczy uda ci się przejść, tym pewniej możesz grać na mistrzostwach. Solidne nagrody i przemyślany system ocen motywują Cię do rozwoju i dążenia do nowych szczytów. Grafika 3D jest wolna od zakłóceń, dzięki czemu możesz skupić się na rozgrywce. Komfortowa obsługa pozwala od razu zabrać się do podstawowych zadań. Pokaż swoje umiejętności i graj w tenisa stołowego na swoim urządzeniu mobilnym!


Reklama

Pobierz Table Tennis Touch 3.2.0331.0

Nowości w tej wersji
- Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 3.2.0331.0 (2156)
Data umieszczenia 2021-05-02 14:05
rozmiar 25.28 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje Yakuto na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/01 10:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |