Opis:

Endless Galaxy  to wyjątkowa gra mobilna, w której musisz wyruszyć w kosmiczną podróż. Wszystkie twoje wysiłki zostaną skierowane na eksplorację kosmosu. Masz szczęście, że programiści zaimplementowali niesamowitą ilość treści. Nie musisz siedzieć!


Endless Galaxy ma ogromną liczbę ciał niebieskich, których jeszcze nie byłeś w stanie rozpoznać. Będziemy musieli podlecieć bliżej, zasięgnąć informacji. Tutaj musisz odkryć 13 niesamowitych konstelacji. W Endless Galaxy możesz latać do gwiazd, których w grze jest ponad 200 (tych, które są dostępne).


Ale po co to wszystko? Stworzyć potężną cywilizację. Endless Galaxy zaprasza do stworzenia floty kosmicznej i podbicia absolutnej dominacji. Ale czy to sprawi, że gra będzie intensywna? Nie. Gracz może odkrywać i rozwijać się we własnym tempie. Nie obyło się jednak bez bitew.

W Endless Galaxy możesz wziąć udział w kosmicznych bitwach, które są niezwykle bliskie rzeczywistości. W tym miejscu na pierwszy plan wysuwa się hipnotyzujący element wizualny. I nie musisz używać nawet reakcji, ale logiki! W Endless Galaxy spory prowadzone są w zupełnie inny sposób. Każda wojna, każda bitwa to starcie umysłów (i dopiero wtedy liczby i siła ognia).


Przejmuj ziemie i ciała kosmiczne, aby tworzyć tam budynki, które w przyszłości zaczną działać na korzyść twojej cywilizacji. W Endless Galaxy możesz obrać dowolną ścieżkę, którą uznasz za stosowną. Wynika z tego, że liczba i przeznaczenie budynków będzie się różnić dla różnych graczy.

Tryb fabularny w Endless Galaxy to tylko tryb fabularny dla jednego gracza. To tutaj możesz zrealizować wszystkie najbardziej ambitne plany. Musisz dążyć do niszczenia statków, a nawet całych legionów wroga jednym ciosem (z dostępnej super-potężnej broni).


Endless Galaxy nie zyskało jeszcze dużej popularności w Google Play, ale ten projekt ma wszelkie szanse powodzenia. To niesamowity składnik wizualny, potrzeba strategicznego myślenia, rozwoju.


Reklama

Pobierz 1.4.2.1446

Nowości w tej wersji
1. Added “Trade - Production” gameplay
2. Added next level Space Station, you can now build a Business Center and a Production Factory.
3. Added Achievement Tasks.
4. Optimized the overall interface’s colors and performance, and adjusted the access to some functions.
5. Added "Engineering Module" items, you can now use engineering modules to improve resource usage and greatly reduce resource consumption.
informacje ogólne
wersja 1.4.2.1446 (22)
Data umieszczenia 2021-06-01 16:26
rozmiar 62.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

JPUSH_MESSAGE

JPUSH_MESSAGE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji

Umożliwia aplikacji dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą wpływać na działanie GPS-u lub innych źródeł lokalizacji.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/02 10:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |