Thief Puzzle 2: Impostor Puzzle To
0 (0)

Thief Puzzle 2: Impostor Puzzle To

Opis:

Thief Puzzle 2: Impostor Puzzle  to gra mobilna, która kontynuuje trend wśród nas. Przez ostatni rok na fali popularności przeżywały projekty przypominające klasyczną „Mafię”. A twórcy gier mobilnych nie mogli przepuścić okazji do wydania czegoś istotnego. Thief Puzzle 2: Impostor Puzzle to gra, w której prędzej czy później ktoś zostaje zdrajcą. Jeśli zaczniesz grać, staniesz się podejrzliwy wobec wszystkich. Czasami zupełnie zapomnisz, kto dokładnie okazał się zdrajcą. A jeśli to znowu ty?


Twórcy wprowadzili Thief Puzzle 2: Impostor Puzzle jako grę logiczną. A gracze naprawdę mają powód do myślenia. Choć projekt nie stał się jeszcze popularny w Google Play, gracze wystawili mu dobre oceny. Thief Puzzle 2: Impostor Puzzle może pasować do wszystkich ludzi, którzy są zmęczeni klasycznym Among Us. Jedynym problemem związanym z projektem jest brak popularności. Gry tego rodzaju wymagają dużo pracy online, a Thief Puzzle 2: Impostor Puzzle z pewnością nie może się tym pochwalić. Graczy, którzy podzielili się swoimi opiniami na temat gry, można policzyć na jednej ręce. To na pewno nie trafi w ręce mafii.

Thief Puzzle 2: Impostor Puzzle różni się tym, że będzie pasować prawie każdemu właścicielowi działającego urządzenia mobilnego. Jeśli Twój smartfon działa bez „krytycznych” problemów, na pewno poradzi sobie z obciążeniem tej gry.


Najważniejsze cechy gry Thief Puzzle 2: Zagadka oszusta:

  • popularne tematy (wśród nas); gra jest odpowiednia dla tych, którzy są zmęczeni oryginałem, ale są zachwyceni koncepcją;
  • potrzeba myślenia strategicznego, używania logiki;
  • brak wysokich wymagań dla urządzenia (możesz grać z prawie każdego smartfona);
  • pozytywna reakcja kilku graczy.

Gra Thief Puzzle 2: Impostor Puzzle z przyjaciółmi będzie o wiele bardziej interesująca. Opowiedz innym o grze, jeśli Ci się spodoba. Tak popularne stają się dobre projekty!

Naucz się rozpoznawać oszustów i próbuj nowych rzeczy, instalując Thief Puzzle 2: Impostor Puzzle na swoim smartfonie.


Reklama

Pobierz Thief Puzzle 2: Impostor Puzzle To 1.1.4

Nowości w tej wersji
- Add new more 50 levels
- Improve the game quality
informacje ogólne
wersja 1.1.4 (15)
Data umieszczenia 2021-11-21 21:22
rozmiar 64.03 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje WEEGOON na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/02 12:27
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |