Ice Scream 4: Rods Factory
0 (0)

Ice Scream 4: Rods Factory

Opis:

Ice Scream 4: Rods Factory  to logiczna kontynuacja poprzedniej części, którą kiedyś przedstawiali wszyscy ci sami deweloperzy. To mobilna gra, która sprawi, że będziesz się denerwować.

Ci, którzy już wcześniej znali poczynania deweloperów, musieli ratować znajomych ze szponów przerażającego lodziarza. A w Ice Scream 4: Rods Factory musisz to powtórzyć. Faceci znów mają kłopoty, a ty po prostu nie możesz pozwolić sobie na to, by cię pominąć.


Główną cechą Ice Scream 4: Rods Factory (która wyróżnia tę część spośród innych) jest to, że wraz z przyjaciółmi zostaniesz przeniesiony do fabryki podstępnego lodziarza. A jeśli w poprzedniej części musiałeś użyć siebie jako przynęty, opracować cały plan, teraz znacznie łatwiej jest wpaść w niebezpieczeństwo. Ale to też jest plus. Nie da się uratować przyjaciół z fabryki, jeśli sam jesteś od niej daleko. Zawsze musisz wejść do środka. Tylko metody będą się różnić. Najłatwiej jest włączyć Ice Scream 4: Rods Factory.

Ice Scream 4: Rods Factory stał się niezwykle popularny w Google Play. Gra zebrała wiele pozytywnych recenzji. Wielu użytkowników śledzi każdy nowy projekt deweloperów. Ale dlaczego?


Faktem jest, że w Ice Scream 4: Rods Factory dodano otwartą mapę. To wywróciło całą serię do góry nogami (wcześniej użytkownik mógł poruszać się tylko po wcześniej przygotowanej trasie). Dziś gracz ma swobodę działania. Szukaj, badaj, opracuj własną strategię! Ice Scream 4: Rods Factory otwiera więcej miejsca na przemyślenia. Różni gracze będą teraz poruszać się po różnych ścieżkach.


W Ice Scream 4: Rods Factory dodano nowych wrogów, których wcześniej nie spotykano w serii. Tutaj musisz opracować nową taktykę bitew, monitorować sytuację. Nic dobrego się nie stanie, jeśli się gapisz, a nieznany wróg wyłoni się z ciemnego kąta.

Ice Scream 4: Rods Factory pokochało wielu użytkowników. Spróbuj sam!


Reklama

Pobierz Ice Scream 4: Rods Factory 1.1.4

Nowości w tej wersji
- Bugs fixed
- Other improvements
informacje ogólne
wersja 1.1.4 (15)
Data umieszczenia 2021-11-03 12:41
rozmiar 162.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/03 10:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |