The Ants: Underground Kingdom
0 (0)

The Ants: Underground Kingdom

Opis:

The Ants: Underground Kingdom  to gra mobilna, w której możesz poczuć się jak przywódca mrówek. Projekt pozwala dowiedzieć się więcej o życiu tych niesamowitych stworzeń, których organizacja „społeczeństwa” może wydawać się dość skomplikowana dla większości ludzi. The Ants: Underground Kingdom - możliwość kontrolowania wszystkich procesów zachodzących w rodzinie, jednoczesne obserwowanie wszystkich aspektów życia owadów.


Ale świat jest pełen niebezpieczeństw. Mrówki muszą walczyć o przetrwanie, aby się rozwijać i rozmnażać. A to wymaga strategii. W The Ants: Underground Kingdom będziesz musiał zbudować własną taktykę, zastosować ją w praktyce, nawet w walce. Mrowisko stanie się twoim zamkiem, który za wszelką cenę trzeba chronić, ponieważ głównym celem The Ants: Underground Kingdom jest właśnie zbudowanie i utrzymanie „domu” dla całej rodziny. Jeśli nie ma mrowiska, nie będzie całej kolonii mrówek. Oznacza to, że wszystko będzie musiało zaczynać się od samego początku. Utrata mrowiska oznacza utratę wszystkiego, co zostało zdobyte z wielkim trudem. To największa tragedia w The Ants: Underground Kingdom.


Gra na pewno nie zostanie usunięta z urządzenia w pierwszym tygodniu. Projekt daje ogromne możliwości rozwoju. Bardzo łatwo jest zanurzyć się w życiu owadów… ale czy potrafisz oderwać się od małego świata, w którym własnymi rękami stworzyłeś niezawodny system?


Ale jak rozwijać swoje mrowisko w The Ants: Underground Kingdom? Głównym aspektem są zasoby. Jeśli nie ma zasobów, nie ma siły roboczej. Twoi podopieczni powinni mieć wszystko, czego potrzebują do utrzymania życia, i lepiej jest tworzyć rezerwy na przyszłość.

W The Ants: Underground Kingdom możesz przeciwstawiać się innym gatunkom zarówno w pojedynkę, jak i z innymi graczami. Tutaj użytkownik może dołączyć do jednego z istniejących sojuszy, aby uzyskać wsparcie osób o podobnych poglądach. Wzajemna pomoc sprawi, że będziesz silniejszy. Dziś trenujesz innego zawodnika, dzielisz się swoim doświadczeniem, a wtedy na pewno Ci pomoże. Zaproś znajomych do gry The Ants: Underground Kingdom na jeszcze więcej zabawy!


Reklama

Pobierz The Ants: Underground Kingdom 1.13.0

Nowości w tej wersji
[New Features]
1.Added alliance event: Alliance Cherry Tree—Nurture the tree with alliance members and obtain rich rewards!
2.Added new battle-type Special ant—White Velvet.
3.[To new Homeland] Migration event is coming!

[Optimizations]
1.Germ-related missions are added to the Strongest Warzone and Colony Action on Saturday.
informacje ogólne
wersja 1.13.0 (1640588101)
Data umieszczenia 2022-01-09 06:45
rozmiar 98.41 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

REGUEST_INSTALL_PACKAGES

REGUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

Modyfikacja usługi Google.

WRITE_GSERVICES

PAY_THROUGH_BAZAAR

PAY_THROUGH_BAZAAR

AD_ID

AD_ID

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje StarUnion na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/03 12:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |