Rebirth of Chaos: Eternal saga
0 (0)

Rebirth of Chaos: Eternal saga

Opis:

Rebirth of Chaos: Eternal saga  to gra mobilna, w której użytkownik zanurza się w świecie fantasy. Tutaj możesz walczyć ze zwykłymi wrogami i bossami (potworami, które są znacznie silniejsze od "zwykłych" przeciwników). A co pomoże ci pokonać nawet najpotężniejsze stworzenia? Wyposażenie i broń, które można odebrać w zależności od sytuacji w Rebirth of Chaos: Eternal saga.

To gra, która oferuje ogromną zmienność. Przejdź przez to tak, jak ci wygodnie, poruszaj się w wygodnym tempie!


Rebirth of Chaos: Eternal saga nie zyskała jeszcze dużej popularności w Google Play, twórcy są na samym początku ścieżki. Jednak potencjał projektu jest niesamowity. Strona główna pokazuje wszystkie zalety sagi Rebirth of Chaos: Eternal, a zrzuty ekranu i wizualizacje potrafią zaskoczyć. Dziś programiści aktywnie wspierają projekt, promują go, naprawiają błędy i pracują nad jego ulepszeniem.


Należy jednak powiedzieć, że Rebirth of Chaos: Eternal saga nie jest odpowiednia dla wszystkich graczy. Wiele osób lubi proste gry z minimalistyczną grafiką, kliknięciami. Ale ten projekt jest zupełnie inny. Rebirth of Chaos: Eternal saga wymaga opracowania własnej strategii, „przemyślanego” przejścia. Tutaj postacie mogą nawet połączyć siły, aby poradzić sobie z demonicznym bossem. Złożone zadania, jakie stawia przed graczem Rebirth of Chaos: Eternal saga, wymagają złożonych rozwiązań. Przydatne będzie znalezienie osób o podobnych poglądach lub zapoznanie znajomych z nowym projektem.

Możesz zmieniać i dostosowywać postacie według własnego uznania. Twórcy stworzyli wiele skórek. Każdy znajdzie coś dla siebie! W sagi Rebirth of Chaos: Eternal dostępny jest szeroki wybór nie tylko broni, ale także dekoracji. Wszystko to pozwala wyróżnić się spośród innych.


W Rebirth of Chaos: Eternal saga bitwy mogą być całkowicie zróżnicowane, dostępne są doskonałe tryby. W czym chcesz się dzisiaj spróbować? Wejść na arenę, walczyć z innymi graczami? W Rebirth of Chaos: Eternal saga możesz w razie potrzeby zmienić rozgrywkę.


Reklama

Pobierz Rebirth of Chaos: Eternal saga 1.55

Nowości w tej wersji
--New version 55
--Fixed some bugs
--Optimized some of the translation expressions
informacje ogólne
wersja 1.55 (55)
Data umieszczenia 2022-04-17 08:07
rozmiar 676.9 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

BILLING

BILLING

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

AD_ID

AD_ID

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje 9RING na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/04 12:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |