Multi Race: Match The Car
0 (0)

Multi Race: Match The Car

Opis:

Multi Race: Match The Car  to gra wyścigowa zaprojektowana specjalnie na urządzenia mobilne.

Wielu graczy, którzy są fanami wyścigów, przygląda się nowym projektom, ale zdają sobie sprawę, że zasoby ich urządzenia nie wystarczą, aby bawić się realistyczną grafiką 3D. Ale każdy chce konkurować! Wtedy na ratunek przychodzą gry przypominające Multi Race: Match The Car (lub ta konkretna gra). Nawet osoba, której urządzenie jest przestarzałe, może je uruchomić. I chociaż Multi Race: Match The Car wcale nie jest realistyczne, to nadal jest zabawne i wciągające. Potwierdzają to użytkownicy, którzy zostawili opinie w Google Play. Chociaż do tej pory nie ma tak wielu graczy, którzy wypróbowali Multi Race: Match The Car, oceny na platformie są zwykle najwyższe. Ale dlaczego?


Chociaż Multi Race: Match The Car i grafika 2D, oprawa graficzna jest świetna. Transport wygląda realistycznie, kolory dobrze się ze sobą komponują, odczuwa się „żywe” otoczenie.

Wariację można nazwać zdecydowanym plusem. To właśnie odróżnia Multi Race: Match The Car od dziesiątek i setek podobnych projektów. To nie tylko wyścigi samochodów sportowych. Jest wiele rodzajów transportu! Wypróbuj SUV, jeśli masz dość „klasyków”? Czy ATV też nie robi wrażenia? Wypróbuj rolę kierowcy czołgu! Multi Race: Match The Car pozwala znaleźć pojazd odpowiedni dla siebie.


Brak internetu to jedyna wada zauważona przez użytkowników. Multi Race: Match The Car ma na celu rywalizację, ale rzadko można wziąć udział w wyścigach z innymi graczami. Gracze, którzy naprawdę kochają wyścigi, mogą mieć tylko nadzieję, że z czasem projekt zyska na popularności, a twórcy będą go wspierać. Jeśli każdy gracz opowie swoim przyjaciołom o Multi Race: Match The Car, gra będzie znacznie wygodniejsza i przyjemniejsza.

Dziel się ciekawymi projektami z otoczeniem, opowiadaj o swoich preferencjach, próbuj nowych gier, wchodź w interakcję z innymi graczami, poznaj nawet najbardziej nietypowe gatunki!


Reklama

Pobierz Multi Race: Match The Car 0.0.8

Nowości w tej wersji
Improvements and minor fixes.

More updates coming soon.
Thanks for playing!
informacje ogólne
wersja 0.0.8 (13)
Data umieszczenia 2021-06-10 18:10
rozmiar 63.38 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

GET_COMMON_DATA

GET_COMMON_DATA

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/05 10:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |