Opis:

Niech lata! To popularna gra mobilna, w której użytkownik może spróbować wcielić się w rolę utalentowanego projektanta. Niech lata! musisz tworzyć samoloty, które są niezawodne i wysokiej jakości. Myślisz, że to łatwe, zwłaszcza w grze mobilnej?


Niech lata! będziesz musiał ciągle się doskonalić, uczyć się nowych rzeczy, zapoznawać się z nowościami. W przeciwnym razie samolot będzie przeciętnej jakości, nie będzie mowy o niezawodności. Chcesz być wiecznym nowicjuszem?

Niech lata! pełen ekscytujących zadań. I na pewno będziesz musiał je spełnić. Jednak wszystkie zadania będą wykonalne. Nie bez powodu liczni użytkownicy dzielą się pozytywnymi opiniami o projekcie! Zupełnie różni ludzie mogą tu realizować swój potencjał. I niech to wygląda jak projektowanie latających maszyn w Make It Fly! jest to bardzo trudne, sterowanie jest tu intuicyjne. Nawet dziecko może opanować grę! Nie będzie problemów z ograniczeniami wiekowymi, bo Make It Fly! wolne od scen przemocy, okrucieństwa i przerażających historii. Każdy może cieszyć się grą (nawet z minimalnym doświadczeniem w grach mobilnych).


Najważniejsze informacje z Make It Fly! - gry, w których użytkownicy tworzą samoloty:

  • prosta obsługa, intuicyjny interfejs;
  • brak wysokich wymagań dla urządzenia (nawet smartfony poprzednich generacji, które „nie radzą sobie” z najnowszymi grami, nadają się do gry);
  • liczne questy, konieczność ciągłego rozwijania różnych maszyn;
  • kontrole jakości, które określają wartość Twoich projektów;
  • gra zakłada dużą zmienność; z licznych ulepszeń gracz będzie mógł wybrać dokładnie te, które uzna za konieczne (pozwala to na stworzenie unikalnego samolotu);
  • im więcej samolotów stworzysz, tym więcej dodatkowych elementów zostanie odsłoniętych (ukończ zadania, aby stworzyć zupełnie nowe samochody).

Jeśli podoba Ci się projekt, możesz powiedzieć o nim swoim znajomym. Wtedy znajdziesz bliskich ludzi, z którymi możesz konkurować.


Reklama

Pobierz Niech lata! 1.4.7

Nowości w tej wersji
- Bug fixes and improvements
- Thanks for playing and support!
informacje ogólne
wersja 1.4.7 (55)
Data umieszczenia 2021-09-18 04:42
rozmiar 92.78 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

GET_COMMON_DATA

GET_COMMON_DATA

Wszystkie aplikacje TapNice na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/05 12:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |