Dread Rune: Roguelike Dungeon Crawler
0 (0)

Dread Rune: Roguelike Dungeon Crawler

Opis:

Dread Rune: Roguelike Dungeon Crawler  to mobilna gra typu roguelike, w którą użytkownik może grać w kółko. Gracz będzie mile zaskoczony trójwymiarową grafiką, wysokiej jakości komponentem wizualnym. I choć twórcy Dread Rune: Roguelike Dungeon Crawler są na samym początku przygody, projekt ma ogromny potencjał.


Roguelike jest odpowiedni dla tych, którzy chcą cieszyć się jedną grą przez bardzo długi czas. Tutaj poziomy i wrogowie są generowane losowo. Oznacza to, że każda rozgrywka będzie wyjątkowa i da ci nowe wrażenia. W Dread Rune: Roguelike Dungeon Crawler dostępnych jest wiele przedmiotów (w sumie ponad sto), z których możesz korzystać, skupiając się na własnych potrzebach w danym momencie.

Będziesz musiał wybrać ten lub inny sprzęt na różnych etapach gry (jeśli ponownie przejdziesz przez Dread Rune: Roguelike Dungeon Crawler). Środowisko może się szybko zmieniać.


Dread Rune: Roguelike Dungeon Crawler jest dość łatwy do nauczenia. Dla ceniących intuicyjny interfejs nie będzie problemów. Zarządzanie - każdy gracz sobie z tym poradzi. Jednak gra często wymaga szukania alternatywnych rozwiązań, szybkiego działania. To zajmie trochę czasu, aby się przyzwyczaić. Jeśli planujesz wygrać, musisz odpowiednio łączyć przedmioty i używać technik.

Dread Rune: Roguelike Dungeon Crawler można nie tylko grać wielokrotnie. Gracz ma możliwość wyboru klasy spośród 12 dostępnych. Każda postać (doskonałej klasy) będzie miała unikalne zdolności bojowe. Wybór wpływa również na charakterystykę bohatera na początku rozgrywki, czyli przedmioty, z których gracz będzie korzystał w przyszłości (lub na początku).


Wybierając różne role w Dread Rune: Roguelike Dungeon Crawler, radykalnie zmieniasz rozgrywkę, grę, proces. Żadna lokalizacja nie będzie znajoma. Od spasowania do spasowania zmieniają się zarówno techniki, zdolności, jak i wrogowie, ich liczba i dostępne przedmioty. Może się wydawać, że Dread Rune: Roguelike Dungeon Crawler jest całkowicie (lub prawie) nieskończony.


Reklama

Pobierz Dread Rune: Roguelike Dungeon Crawler 0.41.2

Nowości w tej wersji
- Fixed a rare bug which sent users to the tutorial when starting a new game
- Fixed a rare loading bug which loaded a blank level
- Removed ‘Early access’ message
- Combat overhaul allows you to rotate while attacking for improved targeting and responsiveness.
- Increased attack speed and animation for the majority of weapons.
- Doubled the rate for Legacy Token drops.
- Removed traps which instantly killed the player
- Tutorial can now be skipped
informacje ogólne
wersja 0.41.2 (38)
Data umieszczenia 2021-06-10 05:22
rozmiar 152.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Meat Lab na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/06 11:18
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |