Opis:

Idle Legend  to gra strategiczna na urządzenia mobilne z rozgrywką przypominającą szachy. Projekt radykalnie różni się od innych (również w podobnym formacie). Tutaj będziesz musiał zbierać bohaterów, zbierać własną armię, przemyśleć każdy nowy krok, zbudować własną strategię. Ogromną rolę w grze dzielą budynki, od których bezpośrednio zależy siła twojej armii. W Idle Legend musisz wszystko przemyśleć w najdrobniejszych szczegółach, walcząc z silnymi przeciwnikami.


Ale jak stać się silniejszym, wygrywać częściej? Aby to zrobić, będziesz musiał wypróbować różne techniki, zmienić strategię "w biegu". Tylko metodą prób i błędów możesz zostać profesjonalistą w Idle Legend.

Figury szachowe staną się twoją armią (tylko z zupełnie innym projektem, innym niż zwykły). Każdy z bohaterów (lub każda z figurek) posiada unikalne zdolności, z których użytkownik może skorzystać w odpowiednim momencie. Ale kiedy dokładnie? Obserwuj sytuację, zaznaczaj działania wroga, przeciwstawiaj się swoim umiejętnościom. Idle Legend otwiera możliwość zbudowania własnej strategii (i wokół technik). Nawet w przypadku, gdy jeden z graczy odniósł ogromny sukces, nie oznacza to, że będzie Ci odpowiadała czyjaś taktyka. Gracze w Idle Legend mogą mieć różne kolekcje, różne doświadczenia w grze. W związku z tym posiadanie unikalnych taktyk (opracowanych przez ciebie) jest całkowicie normalne.


Idle Legend nie zyskał jeszcze dużej popularności w Google Play. Ale nie ma wątpliwości, że podobne projekty cieszą się niezwykłą popularnością wśród publiczności. Oznacza to, że w przyszłości gra może zyskać ogromną popularność. Ważną rolę będzie w tym również odgrywał komponent wizualny. Stylizacja, jasne kolory, przyjazny interfejs użytkownika – wszystkie te czynniki stają się decydujące dla większości graczy. Ale jak możemy teraz pomóc deweloperom Idle Legend rozwijać ten wysokiej jakości projekt? Pobranie gry na urządzenie to pierwszy i główny krok. Zacznij grać i upewnij się, że ten projekt jest fajny. Następnie możesz opowiedzieć znajomym o tej grze, podzielić się wrażeniami.


Reklama

Pobierz Idle Legend 1.1.27

Nowości w tej wersji
- Exciting news that Idle Legend has been officially launched! Join Idle Legend and login to the game now to get free summons right away!
- New Season begins in Clash of Guilds, get your heroes ready and win your guild a place in the top 64!
- New Features: Clash of Guilds, Prelude to Growth, Crimson Dungeon, Brawler Club, Void Realm, Chessmon Yard, more gameplays await your exploration.
informacje ogólne
wersja 1.1.27 (27)
Data umieszczenia 2022-04-18 00:56
rozmiar 63.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje DroidHen na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/06 13:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |