Age of Colossus
0 (0)

Opis:

Game Age of Colossus to typowa strategia, mniej więcej tego samego typu i rozmiaru, co zdecydowana większość innych, które można dziś znaleźć na Androidzie. Jednak w pogoni za indywidualnością twórcy postanowili dodać słynne potwory - Kongę i Godzillę, które staną się ważną częścią tego, co się dzieje.

Kilka słów o deweloperach. W ich rolę wcieliła się nieznana gwiazda studia Wings, na której koncie jest to pierwsza gra na androida, ale najprawdopodobniej nie ostatnia. Bo na tle dużej popularności postaci wykorzystanych w grze liczba pobrań szybko przekroczyła 1 milion, co oznacza, że ​​warto poczekać na kontynuację lub podobne projekty, przynajmniej do momentu zaniepokojenia posiadaczy praw autorskich.


Gra rozpoczyna się od krótkiej historii, że na planetę spadł meteoryt, którego skutkiem była klęska żywiołowa, w szczególności dotkliwa susza. Jednak innym niuansem są mutacje, którym przeszło wiele zwierząt, a które obecnie stanowią ogromne zagrożenie dla ocalałych ludzi. Dwaj główni tytani to także zmutowane zwierzęta, więc nie będzie tu żadnej opowieści o pustej Ziemi i innych szczelinach. Możesz jednak wybrać stronę, po której staniesz, ponieważ jeśli zależy ci na przetrwaniu - twoim bohaterem jest goryl, a jeśli jest przeciw - wybierz "Corps of Shadows" i zdobądź Godzillę lub jaszczurkę, jak pojawia się w grze.

Reszta to zwykła strategia, w której musisz rozwijać swoją bazę, walczyć z potworami, prowadzić badania, zbierać zasoby, pompować broń i zbroję trzymanego w ręku potwora.


Cechy gry Age of Colossus na Androida:

  • Walcz z mutantami lub oswajaj ich;
  • Eksploruj terytoria i zawieraj sojusze;
  • Rozbuduj swoją bazę, dostępnych jest całkiem sporo budynków;
  • Zbuduj swoją potęgę militarną;
  • Gra działała bez reklam, ale nie bez zakupów w grze, a cena niektórych z nich jest imponująca ...

Konkluzja: Age of Colossus to całkiem ciekawa gra strategiczna, ale fani gatunku prawdopodobnie będą mieli pytanie – po co dodawać znane postacie? Ale najprawdopodobniej jest to jedyna unikalna cecha tego projektu.


Reklama

Pobierz Age of Colossus 1.1.1040265

informacje ogólne
wersja 1.1.1040265 (1040266)
Data umieszczenia 2021-12-24 06:11
rozmiar 133.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

Modyfikacja usługi Google.

WRITE_GSERVICES

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje star wings na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/07 10:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |