Guardians of Cloudia
0 (0)

Opis:

Guardians of Cloudia  to gra mobilna w stylu anime, która zyskała dużą popularność w Google Play i została wysoko oceniona przez użytkowników. Na początku potencjalne pobieranie uderza w grafikę, atrakcyjny styl. A potem okazuje się, że Guardians of Cloudia daje możliwość rozwoju na własnej ścieżce. Koncepcja rzadkiego gracza pozostawi Cię obojętnym!


Guardians of Cloudia pozwala znaleźć się w mieście, w którym możesz rozpocząć życie według własnego scenariusza. W grze jest wiele klas, a gracz może wybrać własne. Dla każdej postaci możesz wybrać różne buildy, które sprawią, że Twoje przejście będzie naprawdę wyjątkowe. Możesz przymierzyć się do roli „czołga”, maga, strzelca ...


Guardians of Cloudia daje dostęp do różnorodnych talentów i umiejętności, które można łączyć. Dzięki temu postać otrzyma unikalne umiejętności, będzie miała własne cechy, które różnią się od cech podobnych bohaterów. Twórcy Guardian of Cloudia radzą zwrócić szczególną uwagę na zwierzęta domowe. Łącznie dostępnych jest ponad sto zwierząt. Na pewno znajdziesz towarzysza, który Ci się podoba! Zwierzęta mają własny system poziomowania. Każde zwierzę zmienia się w następnym kroku. Niektórzy gracze wolą robić kolekcjonowanie, podczas gdy inni zostawią tylko jednego towarzysza. Należy jednak pamiętać, że umiejętności zwierząt mogą odgrywać kluczową rolę w Guardians of Cloudia. Wybierając zwierzaka, należy zwrócić uwagę nie tylko na jego wygląd, ale także na jego wskaźniki.Jak może pomóc w grze? Z którym zwierzęciem będzie wygodniej podróżować? Poziomowanie zwierzaka jest ważnym aspektem rozwoju postaci.


Strażnicy Cloudii będą szczególnie ciekawi dla tych, którzy uwielbiają podróżować do światów fantasy. Zabawa polega na eksploracji rozległych terytoriów, nieustannych podróżach. Lokalizacje będą się znacznie różnić. Wszędzie czeka na Ciebie coś nowego! Postaraj się zdobyć jak najwięcej zawartości, nie pozostawaj w jednym miejscu dłużej, niż wymaga tego Guardians of Cloudia. Zacznij teraz!


Reklama

Pobierz Guardians of Cloudia 1.5.4

Nowości w tej wersji
-Fixed the crash problem on some devices.
informacje ogólne
wersja 1.5.4 (154)
Data umieszczenia 2022-04-17 06:31
rozmiar 83.67 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/08 10:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |