Super Cat Adventure
0 (0)

Opis:

Super Cat Adventure  to samozwańcza gra trudności na urządzenia mobilne. Tutaj musisz sterować kotem, który pokonuje liczne przeszkody i unika pułapek. Super Cat Adventure jest w stanie łaskotać nerwy nawet najbardziej doświadczonych graczy. Jest odpowiedni dla graczy, którzy stawiają sobie wyzwania, są gotowi do wielokrotnego powtarzania poziomów. Super Cat Adventure nie pozwoli Ci się nudzić podczas przerw i transportu. Możesz grać wszędzie, a wynik gry zależy tylko od Ciebie. Jeśli nie ma czasu, aby kontynuować, możesz po prostu wyjść, a następnie wrócić.


Jeśli planujesz ukończyć w całości Super Cat Adventure, przygotuj się na częste przegrywanie. Będzie ogromna liczba prób! Nadal uważasz się za profesjonalistę w grach mobilnych? W takim razie wypróbuj Super Cat Adventure!

Sterowanie w grze jest intuicyjne. Są przyciski do ruchu. Możesz strzelać, skakać, chodzić. Jeśli chcesz stać się silniejszy, musisz poszukać odpowiednich przedmiotów. Traktuje "pompuj" postać. Twórcy Super Cat Adventure zachwycają graczy licznymi bonusami, otwierają możliwość łatwego zdobycia waluty w grze. Ale dlaczego są pieniądze?

Super Cat Adventure posiada sklep, w którym możesz wymieniać wirtualne pieniądze na postacie i różne przedmioty. Na co wydawać monety? Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie!


Zapomniałeś, że Super Cat Adventure jest niezwykle trudna? W trakcie gry natrafisz na przydatne bonusy. Muszą być używane bezbłędnie. Im więcej bonusów zbierzesz, tym mniej prób zostanie podjętych.

Nawet jeśli Super Cat Adventure ma problemy z ukończeniem poziomu, zachowaj spokój! Ta gra może naprawdę spowodować awarię telefonu. Należy jednak pamiętać, że spokojny gracz osiąga znacznie lepsze wyniki. Spróbuj i spróbuj zdobyć to, czego chcesz!


Zagraj w Super Cat Adventure, aby odkryć, jak trudne są naprawdę gry mobilne. Nigdy wcześniej tego nie spotkałeś (to na pewno)!


Reklama

Pobierz Super Cat Adventure 1.0.2

Nowości w tej wersji
Bug Fixes & Performance Improvements
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (10)
Data umieszczenia 2021-06-10 05:24
rozmiar 63.09 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje gafugame na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/08 12:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |