The Matching Dead
0 (0)

Opis:

The Matching Dead  to apokalipsa zombie na urządzenia mobilne. Oto „koniec świata” nadszedł jakieś trzy miesiące temu. Gracz, który pobrał grę The Matching Dead, nie zamienił się jeszcze w zombie. Miał dużo szczęścia, ponieważ 9/10 mieszkańców miasta stało się potworami, tracąc możliwość zrozumienia, kim naprawdę są. Winny jest wirus.


W grze Matching Dead zostajesz sam z kataklizmem. Musisz zbudować schronienie, chronić je ... i przeżyć! Będziesz musiał eksplorować okolicę, walczyć, szukać surowców i broni. W The Matching Dead musisz polegać wyłącznie na sobie. Jednak nadal możesz współpracować z innymi postaciami.


Obrona bazy będzie znacznie łatwiejsza, jeśli w pobliżu znajdują się lojalni sojusznicy. Ale najpierw musisz je znaleźć! Będziesz musiał podróżować w poszukiwaniu ocalałych, bądź przyjazny. Oddział może odegrać kluczową rolę w przetrwaniu. Im więcej postaci, tym więcej siły i zasobów. Znalezienie sojuszników jest niezbędne, jeśli chcesz uprościć rozgrywkę w The Matching Dead.


W tej grze nie o wszystkim decyduje brutalna siła. Jest zbyt wiele zombie, aby walczyć wyłącznie w walce wręcz. Potrzebujesz innego sprzętu. The Matching Dead zmusi Cię do strategicznego myślenia, łączenia przedmiotów i stosowania najbardziej nietypowych rozwiązań. Niemal każda bitwa będzie wymagała jasnego planu. Jest was niewielu (nawet z sojusznikami), ale hordy potworów!


Kryjówka to jedyne bezpieczne miejsce. Musisz zbudować własną bazę, aby wygodnie było ją bronić. Tutaj będą przechowywane wszystkie twoje zapasy! Konieczne jest regularne pompowanie konstrukcji, ponieważ nikt nie wie, z jakim zagrożeniem będzie musiała zmierzyć się Twoja drużyna w przyszłości. Lepiej przygotować się na najgorsze niż żyć w błogiej ignorancji. Utrata czujności w grze The Matching Dead może oznaczać nie tylko twoją śmierć, ale także śmierć wszystkich towarzyszy. Tutaj nie możesz ryzykować!


Matching Dead otwiera nowe możliwości i łączy siły z prawdziwymi graczami, dołączając do sojuszy ocalałych.


Reklama

Pobierz The Matching Dead 2.3.2.4

informacje ogólne
wersja 2.3.2.4 (13)
Data umieszczenia 2021-06-10 05:24
rozmiar 170.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje 37GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/09 10:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |