Zombie Bus: Merge Gunz
0 (0)

Zombie Bus: Merge Gunz

Opis:

Zombie Bus: Merge RPG  to postapokaliptyczna gra mobilna, która może wywołać uczucie nostalgii. Chodzi o grafikę pikselową i żywe kolory. To dzięki stylizacji Zombie Bus: Merge RPG można uruchomić na niemal każdym urządzeniu. Gra nie wymaga od smartfona dużych zasobów, więc każdy może ją wypróbować.


Po uruchomieniu Zombie Bus: Merge RPG znajdziesz się w świecie rządzonym przez zombie. Grę można uznać za „klasyczną” ze względu na swój gatunek. Pomysł jest prosty: musisz zjednoczyć się z innymi ocalałymi, aby opuścić miasto. Zazwyczaj w takich projektach bohaterowie posiadają bazę (lub obóz), w której składowane są zapasy. Ale w Zombie Bus: Merge RPG to autobus szkolny. Musisz to poprawić i chronić. Potwory zalały całe miasto, co oznacza, że ​​tylko takie pojazdy mogą swobodnie poruszać się po ulicach. Czasami prędkość będzie wolniejsza niż byśmy chcieli, ale autobus może przejechać przez każdy tłum. To szczęście, że zombie nie radzą sobie z taką techniką!


Zombie Bus: Merge RPG oferuje ogromne możliwości ulepszenia bazy i składu. Tutaj trzeba ciągle pompować, żeby w końcu wyjechać z miasta. Ale nawet to wymaga ogromnego zapasu siły. Co się stanie, jeśli pójdziesz do nowego życia zupełnie bez zapasów, sam? Nic dobrego!


Przetrwanie w Zombie Bus: Merge RPG jest możliwe tylko dzięki sojusznikom. Musisz nauczyć się nawiązywać nowe znajomości i utrzymywać dyscyplinę.

Twórcy Zombie Bus: Merge RPG zaprezentowali publiczności ogromny arsenał broni. I świetnie, gdy każdy członek zespołu odpowiada za coś innego. Ważne jest tylko, aby każdy miał inną broń. Ktoś może walczyć z bliskiej odległości, ale ktoś nie chce dopuścić potworów do swojego autobusu. Jeśli nie chcesz zbyt wielu zombie w pobliżu, będziesz musiał starannie dobierać broń dla swojego oddziału. Wypróbuj, popełnij błąd i znajdź najlepsze!

Zombie Bus: Merge RPG nie zyskało jeszcze dużej popularności w Google Play, ale użytkownicy oceniają grę tylko pozytywnie.


Reklama

Pobierz Zombie Bus: Merge Gunz 1.07

Nowości w tej wersji
Improved merge support button function.
Add touch to shoot the bus.
Added shooting by touching the bus to the main achievement.
Main achievement 9 weapon stage 8 synthesis reduced to stage 6
Reduced the level required for Main Achievement No. 21 Scrap Collection to level 20
Fixed the contents of some of the main achievements being displayed incorrectly
Edit the game title on the title screen
informacje ogólne
wersja 1.07 (107)
Data umieszczenia 2021-06-08 10:11
rozmiar 60.37 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje AtomicBear na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/09 12:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |