Park Dinozaurów - Pierwotne Zoo
0 (0)

Park Dinozaurów - Pierwotne Zoo

Opis:

Gra na urządzenia mobilne Park Dinozaurów - Primeval Zoo otwiera możliwość stworzenia własnego parku dinozaurów. Musisz przyciągnąć klientów poprzez regularne kupowanie nowych dinozaurów, hodować nawet najgroźniejsze drapieżniki. Park Dinozaurów - Pierwotne Zoo pozwala zanurzyć się we wspaniałym świecie, lepiej poznać starożytne zwierzęta.


Gracz może wchodzić w interakcje z dinozaurami, a one będą reagować na każdą akcję. To właśnie wyróżnia Park Dinozaurów – Pierwotne Zoo spośród innych podobnych projektów. Graczy przyciągną również urocze zwierzęta, jasne kolory. Na początku ogromną rolę może odegrać przyjazny interfejs użytkownika. Jeśli sterowanie można zrozumieć intuicyjnie, istnieje jasne wyobrażenie o tym, do czego służą te lub te funkcje, zupełnie początkującemu nie będzie trudno zrozumieć grę. Park Dinozaurów - Primeval Zoo jest odpowiedni nawet dla tych, którzy nigdy wcześniej nie grali na swoim smartfonie.

Aby rozwinąć park, będziesz musiał zbudować od podstaw wybiegi dla dinozaurów. Nie możesz się bez nich obejść, ponieważ bezpieczeństwo odwiedzających jest najważniejsze! Każdy budynek można udekorować, dzięki czemu stworzysz niepowtarzalny styl. Kiedy budynki są gotowe, musisz zająć się dinozaurami. Najpierw musisz je kupić, a następnie rozpocząć hodowlę. Park Dinozaurów - Pierwotne Zoo pozwala na kontakt ze słynnymi gatunkami, poczujesz się jak w parku z dinozaurami.


Restauracje i kawiarnie to kolejny ważny element udanego biznesu. Goście mogą długo wędrować po parku obserwując dinozaury. A po spacerze na pewno będą chcieli coś przekąsić! Zbuduj kawiarnię w parku, aby wszyscy klienci otrzymywali tylko pozytywne emocje z wizyty.

Park Dinozaurów - Pradawne Zoo to nie tylko dinozaury, ale także biznes. Będziesz musiał podejmować właściwe decyzje, aby nie zostać bez pieniędzy, aby planować przyszłość. Trzeba jasno określić moment, w którym park potrzebuje pracowników, ilu ich będzie.


Park Dinozaurów - Pradawne Zoo zostało już pobrane prawie 12 000 razy. A w przyszłości projekt będzie się tylko rozwijał!


Reklama

Pobierz Park Dinozaurów - Pierwotne Zoo 1.58.1

Nowości w tej wersji
Our dinos tried their best to improve your Dino Park. The T-Rex has eaten all the bugs, the Triceratops
banished some mistakes and the rest of your dinos feel even more comfortable in the enclosures.
Get the new version of Dinosaur Park – Primeval Zoo now.
informacje ogólne
wersja 1.58.1 (298)
Data umieszczenia 2022-04-04 13:49
rozmiar 128.37 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje upjers GmbH na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/10 10:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |