Ultimate Truck Simulator
0 (0)

Ultimate Truck Simulator

Opis:

Ultimate Truck Simulator  to gra mobilna, w której poczujesz się jak kierowca ciężarówki. Ultimate Truck Simulator ma ogromny potencjał, ponieważ posiada szereg unikalnych funkcji:

  • całkowicie otwarty świat, ogromne terytoria, po których można swobodnie się poruszać;
  • realistyczna fizyka (naprawdę wydaje ci się, że prowadzisz prawdziwą ciężarówkę);
  • możliwość dostosowania transportu, skupiając się na swoich potrzebach (otwiera się duże pole do eksperymentów).

Ultimate Truck Simulator jest jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Twórcy nie tylko szczegółowo opracowali środowisko, ale także stworzyli transport, który można wykorzystać w rzeczywistości. Grafika 3D to mocny element projektu. Trudno zaprzeczyć, że oprawa wizualna ma bezpośredni wpływ na rozgrywkę.

W wielu z tych projektów fizyka jest słabym punktem. Często programiści mają słabą wiedzę na temat ruchu samochodu, zwłaszcza ciężkiego. Stąd nadmierna zwrotność, zbyt mała (lub duża) prędkość, dziwne zakręty i kolizje. Ultimate Truck Simulator jest wolny od tych problemów. Twórcy doskonale rozumieli, jak powinien się poruszać transport, jak ciężarówka wchodzi w interakcję z otoczeniem, jak się skręca, z jaką prędkością, na co wpływa. To fizyka wpływa na komfortowe sterowanie w grze. Ultimate Truck Simulator może zostać opanowany przez gracza z dowolnym doświadczeniem, ponieważ mechanizm transportu jest intuicyjny.


Ultimate Truck Simulator odblokowuje możliwość modyfikowania, dostosowywania i modyfikowania pojazdów. Możesz dodawać i usuwać elementy wpływające na rozgrywkę. Ale możliwa jest również zmiana koloru. Stwórz wyjątkowy samochód, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy.

Przemierzając rozległy otwarty świat, znajdziesz ciekawe miejsca i zakamarki oraz będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności w różnych miejscach. Idź do przodu, wyłącz i z powrotem na znajomą drogę, aby odkrywać mapę, ćwiczyć swoje umiejętności i po prostu odkrywać!


Reklama

Pobierz Ultimate Truck Simulator 1.3.1

Nowości w tej wersji
Some bugs fixed!
informacje ogólne
wersja 1.3.1 (21)
Data umieszczenia 2022-04-04 14:14
rozmiar 194.91 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Sir Studios na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/10 12:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |