Stormborne: Infinity Arena
0 (0)

Stormborne: Infinity Arena

Opis:

Stormborne: Infinity Arena  to zabawna gra akcji , w której gladiator przemierza labirynty pełne wrogów, angażuje się w bitwy i próbuje przypomnieć sobie przeszłość.

Użytkownik steruje odważnym starożytnym wojownikiem rzymskim, który chce dowiedzieć się, co się dzieje i uzyskać wolność. Na początku możesz wybrać jedną z kilku postaci, po czym rozpocznie się niebezpieczna przygoda z częstymi walkami i zagrożeniem życia. Wojownik znajdzie skrzynie i cenne przedmioty. Podczas eksploracji lokacji ważne jest, aby śledzić wygląd różnych postaci, które chcą wziąć udział w walkach. Bitwa rozpoczyna się, gdy potencjalni pojedynkowicze są blisko siebie. Na odległość warto przemyśleć manewry strategiczne i taktyczne.

W przeciwieństwie do wielu projektów gier z automatyczną walką, tutaj musisz aktywować każdą akcję defensywną i ofensywną, wybierać optymalne momenty, kierować ruchami gladiatora. Dodatkowe informacje o stylu walki przeciwnika pozwolą ci opracować skuteczniejszą strategię. Oddział ma wspaniałe umiejętności, które mogą przejawiać się na różne sposoby w zależności od okoliczności. W sumie dostępnych jest do 25 umiejętności, a wojownik ma również możliwość ulepszania broni i wyposażenia.

Charakterystyczne cechy gry Stormborne: Infinity Arena:

  • bitwy z przeciwnikami w lochach;
  • kontrola działań podczas bitwy;
  • ulepszenie arsenału zbroi i broni;
  • strony badawcze, szukaj monet i przydatnych przedmiotów;
  • zastosowanie 25 fajnych umiejętności.

Rozgrywka przyciąga wysokiej jakości grafiką i przemyślaną fabułą. Bohater stara się przywrócić wspomnienia, zrozumieć przyczyny obecnej sytuacji i znaleźć wyjście z podziemnych labiryntów. Motywuje go nie zemsta czy nienawiść, ale chęć zdobycia wolności. Aby osiągnąć cel, bohater jest gotów podejść do każdego wroga i walczyć z każdym, kto pojawi się na jego drodze. Jest wielu złych życzeń, ale pod kompetentną kontrolą gracza postać z pewnością pokona antagonistów. Wygodne sterowanie umożliwia łatwą koordynację totemu, łączenie ataków, szybką obronę i stosowanie umiejętności. Poprowadź swój podopieczny do triumfu w brutalnych i ekscytujących pojedynkach!


Reklama

Pobierz Stormborne: Infinity Arena 1.11.8

Nowości w tej wersji
[2021-04-01 update]
- Plug in update
- In-app products update
informacje ogólne
wersja 1.11.8 (36)
Data umieszczenia 2021-06-18 19:03
rozmiar 99.02 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/11 12:18
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |