Opis:

Sausage Flip  to zabawna gra zręcznościowa , w której musisz wystrzelić kiełbaskę w locie, pomóc jej przyczepić się do mechanizmów lub przelecieć wokół nich, aby dotrzeć do mety bez przedwczesnego upadku.

Na początku każdego poziomu możesz zobaczyć postać z podłużnym ciałem i ręką, która ma zamiar wykonać rzut. Kiełbasa stale się porusza, zmieniając pozycję wyjściową. Specjalna linia informuje, w jakim kierunku rozpocznie się dystans, jeśli zaczniesz w bieżącej chwili. Po znalezieniu optymalnej pozycji możesz wypuścić kiełbasę i oglądać jej przygody. Głównym zadaniem jest dotarcie do mety, pokonanie unikalnego zestawu przeszkód i zdobycie przejścia do kolejnej misji.

Po drodze będzie dużo różnych obiektów i konstrukcji, część z nich musi posłużyć jako dodatkowe podparcie lub trampolina do kolejnego skoku. Jeśli udało się przykleić do elementu, to można wybrać dalszy kierunek i kontynuować lot. Nie do wszystkiego warto się przyczepić, zaleca się latać wokół niektórych obiektów, unikać dotykania. Będzie dużo zdarzeń, czasem proponuje się podjechać samochodem wzdłuż zjazdu z bloków, albo wjechać w wąski otwór między dwoma blokującymi drogę obiektami.

Charakterystyczne cechy gry Sausage Flip:

  • wysyłanie kiełbasek w krótkie podróże lotnicze;
  • śledzenie kierunku lotu;
  • ruchome i statyczne elementy na odległość;
  • przywiązanie do obiektów w celu skorygowania trajektorii;
  • wiele jasnych skórek, aby zmienić swój wizerunek.

Kiełbasa kochająca przygody może być ubrana na różne sposoby. Deweloper stworzył kolorowe kombinezony, które wpływają na zachowanie sprintera. Skórka ołówka pozwala narysować własną trajektorię, jednorożec jest zawsze szczęśliwy, a wokół niego leje się konfetti. Kostium psa zamienia bohatera w jamnika, który potrafi mocno wystawiać język. Będziesz musiał ciężko pracować, aby odblokować fajne stroje. Ładna grafika, proste sterowanie i jasne cele sprawiają, że projekt jest zabawny dla różnych kategorii użytkowników. Zabawna fizyka zmusza cię do sporządzania planów krótkoterminowych i dostosowywania ich, gdy pojawią się nowe warunki. Spróbuj pokonać setki poziomów za pierwszym razem!


Reklama

Pobierz Sausage Flip 2.3.0

Nowości w tej wersji
Performance improvement
informacje ogólne
wersja 2.3.0 (2030001)
Data umieszczenia 2022-04-16 20:19
rozmiar 67.08 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Madbox na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/11 10:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |