Matchington Journey
0 (0)

Opis:

Matchington Journey  to gra, w której możesz przymierzyć się w rolę podróżnika przywracającego historię. W tym celu będziesz musiał rozwiązać liczne zagadki. I jest ich więcej niż myślisz!

Matchington Journey ma wiele unikalnych łamigłówek typu „dopasuj 3”. Ta gra spodoba się tym, którzy lubią rozwiązywać skomplikowane zagadki, gotowi robić to godzinami.

Ale dla kogo nie jest Matchington Journey? Gra nie przypadnie do gustu miłośnikom dynamicznych bitew i skomplikowanych wątków fabularnych. Tutaj nie odpowiadasz za losy całej drużyny, zagadki rozwiązujesz we własnym tempie. Ktoś uzna Marchington Journey za trudną, chociaż gracze w absolutnie każdym wieku poradzą sobie z tym. Osoby, które nigdy nie rozwiązały zagadek, mogą być bardzo zdziwione.

I chociaż poziomy w grze są zupełnie inne, masz ostateczny cel. Książka podróżnika została zniszczona. Dodając puzzle, nadajesz zdjęciom i różnym obrazom nowe życie. Przeglądając te notatki, podróżnik zapamięta jasne chwile.


Matchington Journey nie ma jasnego elementu fabularnego, główny cel jest absolutnie prosty i bezpośredni. Ale dlaczego w takim razie Matchington Journey przyciąga graczy? Osoby, które go zainstalowały, są gotowe do rozwiązywania zagadek i zagadek. Możesz grać „trzy z rzędu” godzinami, w dowolnym miejscu. Matchington Journey będzie świetnym „zabójcą czasu” dla każdego, kto spędza wiele godzin w trasie, czekając na swoją kolej i tak dalej.


Komponent wizualny wyróżnia Matchington Journey spośród innych podobnych projektów. Wszystkie łamigłówki są jasne, gra jest przyjemna w interakcji. Chcę przejść poziom po poziomie, cieszyć się animacjami w kółko. Grając w Matchington Journey nie zauważysz, jak czas leci.


Charakterystyczne cechy Matchington Journey:

  • element wizualny i projekt,
  • wiele zagadek,
  • nietypowy cel (odtworzenie księgi podróżnika),
  • różne poziomy (na pewno nie znudzi Ci się ta sama zagadka),
  • gra otrzymała dobre recenzje w Google Play.

Reklama

Pobierz Matchington Journey 1.1

Nowości w tej wersji
- Bug fixes;
- Visual improvements;
informacje ogólne
wersja 1.1 (8)
Data umieszczenia 2021-06-18 19:04
rozmiar 93.69 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/12 10:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |