Ragnarok: Poring Merge
0 (0)

Ragnarok: Poring Merge

Opis:

Ragnarok: Poring Merge  to gra na urządzenia mobilne, w której musisz sterować jednym z uroczych stworzeń pędzących do bitwy. Ragnarok: Poring Merge zapewnia dostęp do wielu trybów, dzięki czemu możesz rywalizować z jednym lub kilkoma graczami.

Kontrolowane stworzenia nazywane są poringami. Każdy z nich posiada unikalne umiejętności, które należy wykorzystać w walce. Ale w jakiej kolejności? Jakie kombinacje? Kiedy jest czas na użycie umiejętności? Wszystko zależy od osobistej taktyki walki. Ragnarok: Poring Merge wygląda na proste, ale wygranie rundy może wymagać kilku prób. Doskonal się, świętuj sztuczki innych graczy i ucz się na błędach, aby stać się silniejszym.


Ragnarok: Poring Merge odblokowuje możliwość tworzenia własnej drużyny uroczych stworzeń i kontrolowania ich w czasie rzeczywistym. Chociaż gra ma wiele funkcji i umiejętności, trening nie zajmuje dużo czasu. Każdy nowicjusz może przejąć kontrolę nad własnym oddziałem. Jednak im więcej masz umiejętności i postaci, tym łatwiej wygrać. Nie oglądaj się za siebie i ćwicz!


Ragnarok: Interfejs Poring Merge jest intuicyjny. Tutaj wszystkie główne funkcje są dostępne na jednej stronie. Są to wskaźniki twojej waluty w grze oraz dane dotyczące bitew i bohaterów. Nie trzeba długo szukać sekcji, która jest tym razem potrzebna i ponura. To znacznie ułatwia trening, eliminuje barierę powszechną wśród początkujących.


Ragnarok: Poring Merge zyskał popularność w Google Play, a zdecydowana większość recenzji jest pozytywna. Gracze ze wszystkich środowisk mogą wypróbować grę. Deweloperzy aktywnie rozwijają i wspierają projekt, udostępniają aktualizacje i naprawiają błędy. Z biegiem czasu Ragnarok: Poring Merge staje się tylko lepszy. I już teraz możesz zacząć rozwijać grę!


Czy Ragnarok: Poring Merge specjalizuje się w grze?

  • Stylistyka i charaktery są absolutnie wyjątkowe.
  • Prosty interfejs i proces uczenia się.
  • Potrzeba strategicznego myślenia.

Reklama

Pobierz Ragnarok: Poring Merge 1.5.5

Nowości w tej wersji
-Patch server optimization
informacje ogólne
wersja 1.5.5 (64)
Data umieszczenia 2021-12-24 12:03
rozmiar 93.54 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/12 12:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |