Summoner Storm: Wizard Kingdoms
0 (0)

Summoner Storm: Wizard Kingdoms

Opis:

Summoner Storm: Wizard Kingdoms  to mobilna gra fantasy, w której musisz walczyć z innymi graczami i bossami, gdy stajesz się silniejszy. Większość graczy pozytywnie wypowiada się o Summoner Storm: Wizard Kingdoms. Mocną stroną projektu jest komponent wizualny. Nie ma problemów z doborem przeciwników, gdyż Summoner Storm: Wizard Kingdoms pobrano wystarczającą ilość razy.


W grze możesz stworzyć własną armię bohaterów, którzy będą dla ciebie walczyć. Aby to zrobić, wystarczy regularnie grać i wygrywać. A ci gracze, którzy chcą otrzymać wszystko na raz, mogą dokonywać wirtualnych zakupów. Postęp będzie więc postępował szybciej, ale to nie znaczy, że nie da się rozwijać bez darowizn.

Summoner Storm: Wizard Kingdoms ma mnóstwo bohaterów. A każda postać ma unikalne zdolności i umiejętności. Możesz wybrać jeden lub wypróbować inne. Ale nie oczekuj, że wszyscy bohaterowie pojawią się na początku gry. Kolekcjonerstwo to ważny element gry. Postaraj się zebrać jak najwięcej bohaterów, aby wybrać z kolekcji określonych postaci, skupiając się na konkretnej sytuacji.


Summoner Storm: Wizard Kingdoms oferuje regularne walki na arenie, ale nie oznacza to, że możesz iść do bitwy bez taktyki i surowego planu. Opracuj własną strategię, aby pomnożyć współczynnik wygranych.


Summoner Storm: Wizard Kingdoms nie kończy się w pewnym momencie historii. Tutaj możesz bez końca walczyć i zdobywać kolejne poziomy.

Niektórzy gracze narzekają, że gra nie jest odpowiednia dla ich urządzenia. Jeśli chodzi o ten projekt, to naprawdę jest możliwe. Przestarzały smartfon nie zawsze poradzi sobie z takim obciążeniem. Ale nie można wiedzieć, czy nie spróbujesz.

Jeśli twoje urządzenie ma wystarczającą ilość zasobów, Summoner Storm: Wizard Kingdoms na pewno nie zostanie usunięty pierwszego dnia. Chcę znowu i znowu wejść do gry. Nie chcę przegapić bitew, licznych bonusów, które twórcy przygotowali dla użytkowników.


Reklama

Pobierz Summoner Storm: Wizard Kingdoms 1.1.25

Nowości w tej wersji
Improved Summoner Storm is here!
- Offer Wall in shop - Gems for FREE!
- Animation Fixes
- New visuals for 2nd level of Sylvans
- New hero soon
- Battle the craziest duels
- Enjoy the cartooniest collectible game adventure
- Create army of brave heroes
- Upgrade your team for rarity abilities
- Welcome to epic world with PvP arena
- Play, win and enjoy victory and rewards
informacje ogólne
wersja 1.1.25 (1001025)
Data umieszczenia 2022-03-16 04:53
rozmiar 136.99 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje NOXGAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/13 10:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |