Car Parking Tycoon
0 (0)

Opis:

Car Parking Tycoon  to gra mobilna, w której użytkownik może spróbować swoich sił w sektorze usług. Do Państwa dyspozycji będzie parking. Wielu może się wydawać, że zarządzanie parkingami nie jest trudne. Samochody po prostu stoją w miejscu! Ale w Car Parking Tycoon musisz zrobić coś więcej niż tylko pilnować okolicy.

Biznes nie jest możliwy bez klientów, co oznacza, że ​​Twój parking musi spełniać wszystkie wymagania gości (a mogą być one bardzo różne). W Car Parking Tycoon musisz nauczyć się, jak szybko rozwiązywać problemy każdego, kto ubiega się o usługę. W przeciwnym razie prowadzenie biznesu nie będzie działać!


W Car Parking Tycoon nie będziesz przywiązany tylko do jednego terenu (lub lokalizacji). Twoja firma rozwija się na całym świecie! Dlatego też parkingi będą inne. Będziesz musiał spotkać wielu gości, którzy się od siebie różnią. Car Parking Tycoon potrafi zaskakiwać różnorodnością!


Umiejętność prawidłowego zarządzania czasem będzie odgrywać ogromną rolę w grze. Jeśli nie posiadasz tej umiejętności, będziesz musiał uczyć się w przyspieszonym tempie. Będzie ogromna różnorodność próśb, życzeń i zachcianek. I po prostu musisz nadążyć!

Pyszne jedzenie i przyjazna atmosfera to świetna okazja do przyciągnięcia klientów. Jeśli przy kasie zawsze znajdzie się coś smacznego (co goście na pewno mogą zjeść), będą wracać raz za razem. Zaoferuj swoim klientom pyszne posiłki, aby mogli ciągle wybierać Twój parking.

Ocena usług w Car Parking Tycoon to polubienia. Jeśli gość podzielił pozytywną opinię, oznacza to, że wykonałeś swoją pracę w stu procentach. Im więcej polubień, tym lepsza obsługa. Postaraj się, aby goście wypowiadali się o parkingu wyjątkowo pozytywnie!

Niektóre poziomy w Car Parking Tycoon mogą wydawać się naprawdę trudne. Będziesz musiał spróbować użyć rekwizytów, aby przez nie przejść. Korzystaj ze wszystkiego, co jest pod ręką, korzystaj z bonusów, jeśli w danym momencie jest to dopuszczalne.

Dziś deweloperzy aktywnie wspierają i ulepszają Car Parking Tycoon.


Reklama

Pobierz Car Parking Tycoon 1.0.11

Nowości w tej wersji
Fixed some functional bugs and optimized the game.
informacje ogólne
wersja 1.0.11 (12)
Data umieszczenia 2021-06-18 19:05
rozmiar 93.12 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje onetwogame na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/13 12:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |