Wyścig holowniczy
0 (0)

Opis:

Towing Race  to gra mobilna, w której musisz zostać „holownikiem”, przewozić różnego rodzaju środki transportu. W jednej grze będziesz kierowcą pickupa, który próbuje poruszyć wielotonową ciężarówką, a w innej będziesz przewozić ogromny statek. Wyścig holowniczy otwiera możliwość wzięcia udziału w wyścigach takich „holowników”, aby stać się najlepszym. Jednak będziesz musiał monitorować nie tylko swój samochód, ale także to, co dzieje się z transportem, który musisz ze sobą zabrać. Twórcy Towing Race wielokrotnie komplikowali rozgrywkę w inne podobne gry, ale to tylko uczyniło projekt bardziej atrakcyjnym i interesującym. Dla wielu fanów szybkiej jazdy ulicznej wyścig holowniczy może być nieoczekiwaną nowością.

W wyścigu holowniczym będziesz musiał regularnie wciskać gaz, robić wszystko, co możliwe, aby przynajmniej w jakiś sposób przyspieszyć. Jeśli nie chcesz przegrać, będziesz musiał ciągle wciskać pedał, umiejętnie skracać, a nawet modyfikować traktor (będzie to dostępne z doświadczeniem).


Twórcy przygotowali warunki, w których „kierowcy” mogą bez problemu egzystować. Wszystkie problemy ciężarówek można rozwiązać, ale trzeba spróbować, zdobyć doświadczenie. Wyścig holowniczy pozwala znaleźć równowagę między prędkością a masą holowanego pojazdu. Bez realistycznej fizyki nie byłoby to po prostu możliwe. Wyścig holowniczy jest bliski rzeczywistości… ale prawie nigdy nie myślałeś, że będziesz ciągnąć inny samochód do swojego samochodu!

I choć gracz stopniowo opanowuje grę do perfekcji, każdy kolejny poziom wyścigu holowniczego różni się od poprzedniego. Nie można stawiać na równi profesjonalisty i początkującego! Pierwszy po prostu się znudzi, a drugi oszaleje z powodu wiecznych niepowodzeń.


Jeśli na początku gry wydaje Ci się, że prędkość jest niska, a teraz zasypiasz, po prostu bądź trochę cierpliwy. Za kilka godzin będziesz musiał poświęcić dziesiątki prób, aby go ukończyć.

Niektórzy internauci zgłaszają, że mają problemy z grą, które zakłócają ich komfortową „jazdę”. Deweloperzy muszą naprawić błędy i błędy, aby przenieść grę na wyższy poziom.


Reklama

Pobierz Wyścig holowniczy 2.6.0

Nowości w tej wersji
New levels and performance improvements
informacje ogólne
wersja 2.6.0 (26)
Data umieszczenia 2021-06-25 20:32
rozmiar 34.82 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/14 12:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |