Opis:

Micro Smash  to gra mobilna, w której musisz unikać interakcji z mikrobami. Te szkodliwe organizmy mogą być bardzo niebezpieczne. Nie trać czujności, zręcznie radząc sobie z nimi w celu zachowania zdrowia.

Postacie mogą się tu szybko ślizgać i poruszać. Stajesz twarzą w twarz z zarazkami. Będziemy musieli wygrać uczciwą walkę! Będziesz zręcznie ślizgać się po powierzchni, unikając zarazków.


Im dłużej grasz w Micro Smash, tym łatwiej się to staje. Faktem jest, że gracz odblokowuje nowe modyfikacje, które można wykorzystać do szybszego poruszania się. A im więcej pola manewru, tym mniejsze prawdopodobieństwo napotkania drobnoustroju. W grze Micro Smash możesz mieć wrażenie, że kontrolujesz coś więcej niż tylko postać, która może chodzić, biegać i podskakiwać. To tak, jakbyś przejął kontrolę nad pojazdem! Interakcja z otoczeniem jest bardzo szybka. Micro Smash posiada elementy wyścigowe. Będziesz musiał opanować dryf, aktywnie manewrować, aby stać się najlepszym. Tylko jeden błąd (i jedna kolizja) może spowodować tragedię. Staraj się rzadziej popełniać błędy w Micro Smash, aby się rozwijać i iść dalej. Codzienna praktyka doprowadzi Cię do zwycięstwa!


Postacie, którymi musisz sterować, mają różne umiejętności. Musisz tylko nauczyć się je łączyć, wykorzystywać na czas. Spróbuj znaleźć najlepszą kombinację, stwórz własną taktykę walki z drobnoustrojami.

Deweloperzy aktywnie wspierają projekt wypuszczając aktualizacje. Gracze, którzy chcą otrzymywać więcej treści, będą musieli skonfigurować funkcję powiadomień (lub automatyczną aktualizację).


Koncepcja Micro Smash jest naprawdę wyjątkowa. Gdzie indziej możesz zanurzyć się w świecie złożonych, małych, ale niezwykle niebezpiecznych stworzeń?

Musisz rywalizować z wieloma różnymi przeciwnikami (mikrobami). Doskonałe gatunki mają unikalne cechy. Być może z każdym kolejnym reprezentantem trzeba będzie walczyć inaczej.

Rozpocznij bitwy w niesamowitym świecie Micro Smash!


Reklama

Pobierz Micro Smash 0.113

Nowości w tej wersji
Bug fix
Performance improvment
informacje ogólne
wersja 0.113 (11301)
Data umieszczenia 2021-06-18 19:04
rozmiar 41.45 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/14 10:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |