Moonlight Sculptor
0 (0)

Moonlight Sculptor

Opis:

Moonlight Sculptor  to popularna gra mobilna od twórców słynnego MMO. Moonlight Sculptor pozwoli graczom przejąć kontrolę nad swoim przeznaczeniem i stworzyć własną rzeczywistość.


Główną cechą gry jest ciekawy element fabularny. Tutaj musisz nie tylko walczyć! Rzeźbiarz Moonlight opowiada niesamowitą historię, na którą możesz wpłynąć (zmienić). Nie obejdzie się jednak bez walk! Turnieje odbywają się w grze codziennie. Jeśli przegapisz bitwę, chcesz zademonstrować swoje umiejętności innym, wejście na arenę jest dla Ciebie otwarte.

Ale czy jest sens brać udział w turniejach dla tych, którzy nie nudzą się bez adrenaliny? Pewnie! Za każde zwycięstwo otrzymasz nagrodę. To naprawdę dobry prezent, którego nie należy odmawiać. Postaraj się jak najlepiej wykorzystać Moonlight Sculptor!


Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do trudności i chcesz wydawać pieniądze na postępy w grze, również jest taka możliwość. Dokonując zakupów w grze, możesz otrzymać przedmioty, których niektórzy gracze mogą nie mieć na pewnym etapie.

Ale czy można grać bez darowizny? Pewnie! Nie zapomniałeś, że Moonlight Sculptor otwiera możliwość stworzenia własnej historii. Jeśli bohater napotyka trudności, jest jeszcze ciekawiej. Z powodu darowizny często traci się zainteresowanie grą. Wszystko wydaje się otwarte, nie ma potrzeby podążania za projektem. Jeśli nie wydasz pieniędzy na grę, nic z tego się nie wydarzy. Dzięki Moonlight Sculptor możesz robić postępy w wygodnym tempie.


Gra pozwala na opanowanie określonego rzemiosła (jeśli w pewnym momencie nie masz ochoty na walkę). Udekoruj swój dom, łowić ryby ... możesz nawet trochę ugotować! Zaletą Moonlight Sculptor jest to, że jest bliski rzeczywistości.

Masz dość poruszania się po historii w doskonałej izolacji? Wtedy możesz znaleźć najemnika lub zwierzaka w bezkresnym świecie fantasy. Wiele osób również potrzebuje satelitów!

Grając w Moonlight Sculptor możesz spróbować swoich sił jako rzeźbiarz. Jeśli chcesz stworzyć swój własny posąg, będziesz musiał zbierać fragmenty z całego świata.




Reklama

Moonlight Sculptor

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/15 10:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |