Heroes Impact: Battle Arena
0 (0)

Heroes Impact: Battle Arena

Opis:

Heroes Impact: Battle Arena  to mobilna gra RPG, w której możesz wybierać spośród różnych bohaterów i podróżować po magicznych światach. Projekt zawiera elementy RPG, dzięki czemu użytkownik może przygotować się na długie levelowanie i ekscytujące przygody. Heroes Impact: Battle Arena otwiera możliwość walki z różnymi przeciwnikami na arenie, pompując swoje umiejętności bojowe, stając się silniejszym. Każda nowa bitwa może być źródłem satysfakcjonującego doświadczenia (choć możesz zostać pokonany).


Jeśli chcesz dobrze radzić sobie w Heroes Impact: Battle Arena, musisz się postarać. Konieczne jest dobranie taktyki działań wojennych do konkretnej sytuacji, monitorowanie sytuacji i szybkie reagowanie na jej zmianę. Jeśli zostałeś pokonany, nie jest to jeszcze powód do zniechęcenia. Co zrobiłeś źle? Dlaczego nie udało Ci się wygrać? Kiedy zmienił się rzekomy wynik bitwy?


Jednak Heroes Impact: Battle Arena to nie tylko liczne bitwy z potworami. Gra ma tryby, które możesz zmieniać, aby osiągnąć sukces w grze. Im więcej spróbujesz, tym bardziej przewidywalni będą twoi przeciwnicy. W przypadku Heroes Impact: Battle Arena tryb Capture the Flag był nieoczekiwany. Jeśli chodzi o światy fantasy, gracze rzadko mierzą się z takim celem. Capture the Flag lub Capture Point to typowy tryb dla strzelanek dynamicznych. A jeśli chcesz spróbować czegoś nowego bez odchodzenia od koncepcji magii, Heroes Impact: Battle Arena jest dla Ciebie.


Arena to standardowy i najpopularniejszy tryb gry. Wynika to jasno z samej nazwy. Postaraj się zostać najlepszym wojownikiem, pokonując liczne trudności. A jeśli nie uda ci się pokonać wszystkich przeciwników na początku gry, nie jest to powód, aby usunąć go z urządzenia. Heroes Impact: Battle Arena może naprawdę zadziwić gracza, który zdobył doświadczenie, nauczył się podstawowych bonusów i umiejętności.

Twórcy aktywnie wspierają projekt, więc Heroes Impact: Battle Arena będzie tylko lepsze.


Reklama

Pobierz Heroes Impact: Battle Arena 1.3.0

Nowości w tej wersji
WHAT'S NEW
Hotfixes (1.3.0):
1. Ai improvements
2. Add game timer and overtime
informacje ogólne
wersja 1.3.0 (5)
Data umieszczenia 2021-06-14 11:06
rozmiar 86.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Playdarium na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/15 12:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |