Opis:

Granny 3  to niezwykle popularna mobilna gra typu horror w Google Play, na którą czekało wielu graczy. Użytkownicy twierdzą, że Granny 3 jest znacznie lepsza od poprzednich części, gra stała się znacznie większa. Oceny, jakie otrzymał projekt, są prawie w 100% pozytywne. Minusem gry jest jednak to, że nie jest odpowiednia dla młodszych graczy. Babcia 3 jest naprawdę przerażająca!


Babcia 3 opowiada o dziadkach, którzy przeprowadzili się do nowego domu. To może być wzruszająca historia miłosna. Jednak ich życia nie można porównać z codziennym życiem zwykłych ludzi starych. Ta starsza para zdobyła piwnicę, w której może przebywać więzień. To dla więźnia musisz grać.

Oczywiście nie da się pozostać bezczynnym. Nikt nie wie, co ma na myśli starsza para (ale najwyraźniej nic dobrego). Musisz jak najszybciej wydostać się z przerażającego domu, ale będziesz musiał spróbować. Dziadkowie są w stanie zrozumieć, co robisz, słyszeć obce dźwięki.


Babcia okazuje się o wiele bardziej wrażliwa i uważna. Nie straciła słuchu, więc słyszy, jak gracz porusza się po skrzypiących deskach podłogowych, upuszcza coś na podłogę. Trzeba tylko być jak najbardziej ostrożnym, aby nie przyciągać zbytniej uwagi. Jeśli zostaniesz znaleziony, będzie to oznaczało koniec gry.

Dziadek nie może pochwalić się dobrym słuchem, ale w każdej chwili gotów jest chwycić strzelbę, jakby doświadczał przyjemności strzelania. Spotkanie z nim będzie dla gracza ostatnim.


Przerażająca starsza para monitoruje wszystko, co dzieje się w domu, dbając o ich bezpieczeństwo. Aby przeżyć, trzeba być mądrym, zauważać nawet najbardziej nieoczekiwane rzeczy. Dziadkowie bardzo długo przygotowywali się do uwięzienia więźnia w swoim domu, a ty znalazłeś się w warunkach, które kiedyś były trudne do wyobrażenia.


W Babci 3 masz tylko 5 dni na opuszczenie domu. Wtedy wydarzy się coś strasznego. Staraj się nie spieszyć i nie myśleć trzeźwo. Każda wątpliwa decyzja może być ostatnią.

Babcia 3 przypadnie do gustu każdemu, kto lubi łaskotać nerwy.


Reklama

Pobierz Babcia 3 1.1.2

Nowości w tej wersji
* Now it's easier to smash the window with the slingshot's stones.
* Fixed a few minor issues with the ticket robot.
* Fixed some other small bugs.
informacje ogólne
wersja 1.1.2 (6)
Data umieszczenia 2021-10-06 19:25
rozmiar 71.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje DVloper na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/16 10:02
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |