Path of Evil: Immortal Hunter
0 (0)

Path of Evil: Immortal Hunter

Opis:

Path of Evil: Immortal Hunter  to RPG akcji na urządzenia mobilne. Twórcy gry inspirowali się legendarnymi projektami z przeszłości, na których dorastało wiele pokoleń graczy. Fani RPG są często znacznie starsi niż inni fani gier mobilnych. Mogli złapać wiele niesamowitych projektów, a Path of Evil: Immortal Hunter przypomni im najlepsze.

Główną czynnością w grze są bitwy. Wrogów jest tu naprawdę dużo. Będziemy musieli przebić się przez całe hordy. Potwory mogą być bardzo różnorodne, więc będziesz musiał okresowo zmieniać taktykę. Jest to całkowicie normalne w tych grach. Zespoły i metody mogą zmieniać się częściej niż myślisz.


W Path of Evil: Immortal Hunter musisz wyruszyć na poszukiwanie świętych przedmiotów, które pozwalają ulepszyć ekwipunek i rozpocząć walkę z silniejszymi przeciwnikami. Po prostu niemożliwe jest utknięcie w jednym miejscu w grze RPG! Jeśli się nie rozwiniesz, nie da się dalej wspinać po działce.


Path of Evil: Immortal Hunter wprowadzi Cię w niesamowitą historię, której kulminacją będzie spotkanie z diabłem. Ale nie możesz od razu ruszyć do bitwy (a gracz nie będzie w stanie tego zrobić). Najpierw musisz zdobyć doświadczenie, maksymalnie ulepszyć swój sprzęt, znaleźć jak najwięcej przedmiotów ... sam to wiesz!

Wynik bitwy w Path of Evil: Immortal Hunter będzie zależał wyłącznie od Ciebie. Decydującą rolę mogą odegrać umiejętności i ich terminowe wykorzystanie. W końcu twórcy inspirowali się klasykami gier RPG, więc nie należy nawet polegać na silniejszych sojusznikach. Stajesz twarzą w twarz z bossami i potworami.

Wchodząc do lochów Path of Evil: Immortal Hunter, masz okazję odkrywać niesamowity świat, odkrywać nowe lokacje i zdobywać cenne łupy, które zwiększają Twój potencjał.


I choć gra nie zyskała jeszcze ogromnej popularności w Google Play, użytkownicy, którzy zainstalowali ją na swoim urządzeniu, pozytywnie oceniają Path of Evil: Immortal Hunter. To poczucie nostalgii, klasycznej mechaniki, wciągającej rozgrywki.


Reklama

Pobierz Path of Evil: Immortal Hunter 1.1.0

informacje ogólne
wersja 1.1.0 (1100000)
Data umieszczenia 2021-08-03 03:44
rozmiar 60.02 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/16 12:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |