FAR: Lone Sails
0 (0)

Opis:

FAR: Lone Sails  to gra na urządzenia mobilne, w której możesz przejąć kontrolę nad statkiem, sterować nim i modyfikować go po drodze. Główną przeszkodą będą warunki pogodowe. Morza i oceany mogą być naprawdę niebezpiecznymi miejscami, gdy pogoda nie sprzyja. Musisz zdać się tylko na statek, który musiał być przygotowany do podróży, na ekipę (nie w twoim przypadku), która w razie niebezpieczeństwa przejmie sytuację i będzie pracować profesjonalnie.

FAR: Lone Sails sprawi, że pokonasz realistyczne przeszkody, które tworzy sama natura. Nie ma przerażających potworów, duchów. Tylko przerażająca rzeczywistość.


FAR: Lone Sails ma elementy postapokalipsy. Jednak gra radykalnie różni się od innych w tym gatunku. Tutaj nie spotkasz zombie i zainfekowanych. Nie natkniesz się na inne statki i ocalałych. Świat FAR: Lone Sails jest opuszczony i tajemniczy. Zawsze będziesz czuł przytłaczającą samotność. A czasami jest o wiele bardziej przerażający niż tłum zombie.


Gracz ma ogromne możliwości poznawania świata. Możesz dokładnie zbadać dno morskie, szukać budynków i reliktów. Wszystko to pomoże ci odtworzyć historię cywilizacji, która niegdyś rządziła światem. Spróbuj dowiedzieć się, co dokładnie się wydarzyło, jak żyły stworzenia zamieszkujące planetę.

W FAR: Lone Sails musisz popłynąć w stronę horyzontu i poszukać pozostałej wiedzy. Spróbuj zrozumieć, jak zniknęły stworzenia, nad czym pracowały, jak żyły. Nie ma przyszłości bez historii!


Atmosfera FAR: Lone Sails jest mroczna i onieśmielająca. Są to zamglenie, mgła, ciemne kolory i odcienie. Ale czy w takich warunkach można cieszyć się podróżą? A czy możesz dowiedzieć się, co Cię czeka na samym końcu ścieżki? Płyń do przodu, aby znaleźć nowe ślady i wskazówki.


FAR: Lone Sails nie zyskał jeszcze ogromnej popularności na platformie Google Play, ale gracze oceniają projekt pozytywnie. Wśród gier mobilnych prawie nie można znaleźć czegoś podobnego. FAR: Lone Sails został opracowany z naprawdę wyjątkowym pomysłem. Gra została stworzona z myślą o osobach szukających przygody.


Reklama

FAR: Lone Sails

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/17 13:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |