Hamster Maze Chomik
0 (0)

Opis:

Hamster Maze  to fajna gra zręcznościowa , w której musisz przeprowadzić zdeterminowanego chomika przez lokacje z przeszkodami, pomóc mu zbierać owoce i zdobywać prezenty.

Uroczy gryzoń rozpoczyna podróż po labiryntach, droga zapowiada się pełna ciekawych zadań i niespodzianek. Misja jest intuicyjna: omijaj pułapki, zbieraj przysmaki i przejdź krótki odcinek ścieżki bez szwanku. Oprócz standardowego biegania będziesz musiał skorzystać z alternatywnych metod poruszania się do przodu. Czasami warto huśtać się na huśtawce, balansować na niestabilnych powierzchniach, chodzić po pniach toczących się w przeciwnym kierunku, a nawet latać na bańkach mydlanych. Ważne jest, aby pamiętać o pysznych bonusach wiszących w powietrzu po drodze. Im więcej ich zdobędziesz, tym skuteczniejszy będzie wyścig.

Wynik zależy nie tylko od stylu zachowania na drodze z przeszkodami, po mecie ważne jest również zachowanie czujności. Chomik dochodzi do pewnej linii i radośnie wskakuje na talerz, na którym również powinny wylądować zarobione wcześniej jagody i elementy owoców. Wszystko zarobione spada z długiej elastycznej rury z góry, konieczne jest skierowanie jej tak, aby ani jedna premia nie spadła za płytkę. Jeśli większość aspektów zadania zakończy się sukcesem, możesz liczyć na prezent - odblokowanie dodatkowych narzędzi, które pozwolą Ci przejść do kolejnych labiryntów na nowych warunkach.

Charakterystyczne cechy gry Hamster Maze:

  • bieganie, czołganie się, inne sposoby poruszania się na odległość;
  • pokonanie wielu oryginalnych przeszkód;
  • korzystanie ze schodów, piłek, bali, innych przedmiotów;
  • nagromadzenie różnych owoców;
  • dobór ubrań i akcesoriów dla postaci.

Główny bohater wygląda ładnie i dociekliwie. Aby nadać podopiecznemu resztę cech, możesz wybierać stroje, korzystać z dużego arsenału akcesoriów. Zmiana stylu wyglądu koryguje poczucie ogólnej atmosfery, dodaje pewności siebie. Mnogość niezwykłych przeszkód gwarantuje zabawną rozrywkę i zderzenie z ciekawymi zagadkami logicznymi. Projekt posiada przyjemną trójwymiarową grafikę o zróżnicowanych odcieniach, dzięki czemu przygoda jest jeszcze bardziej ekscytująca. Pomóż chomikowi z godnością ukończyć każdy labirynt!


Reklama

Pobierz Hamster Maze Chomik 1.0.9

Nowości w tej wersji
- Some fixes and minor optimization.
- Winter content is there! Enjoy!
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (14)
Data umieszczenia 2021-12-24 06:02
rozmiar 98.95 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje ZPLAY Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/18 10:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |