Bike Stunt Master
0 (0)

Opis:

Game Bike Stunt to Master Master  - to ekstremalna gra wyścigowa, w której odbędą się triki motocrossowe do odkrycia, przejazdy testowe, wirtuoz do pokonywania przeszkód.

Użytkownik steruje lekkomyślnym motocyklistą, pomaga mu doskonalić umiejętności prowadzenia dwukołowego żelaznego konia. Przed startem można wybrać jeden z kilku formatów wyścigów. Przechodzenie przez kolejne poziomy kampanii pozwoli oswoić się z niuansami zarządzania, zrozumieć skalę możliwości oddziału. W trybie wyzwań możesz zanurzyć się w świat z niesamowitymi platformami na wysokości lotu ptaków, cudownymi mechanizmami i regularnymi komplikacjami misji. Format wieloosobowy zakłada konfrontację online prawdziwych graczy z różnych krajów lub zapraszanie znajomych do udziału w wyścigu motocyklowym.

Każdy pomyślnie ukończony dystans dodaje monety do skarbonki i otwiera przed sportowcem nowe horyzonty. Stopniowo dostępne są bardziej zaawansowane pojazdy, co pozwala na eksperymentowanie ze sztuczkami na większą skalę. Pomiędzy wyścigami możesz dokonywać ulepszeń, analizować aktualne cechy motocykla. Zwiększa się złożoność zadań, obfitość przeszkód zmusza nas do dostosowania taktyki, dostosowania się do nowych warunków. Stoper w górnej części ekranu nie daje powodu do relaksu czy spowolnienia.

Charakterystyczne cechy gry Bike Stunt Master:

  • wyścigi motocyklowe na najtrudniejszych torach;
  • wykonywanie salt, martwych pętli, innych sztuczek;
  • omijanie przeszkód statycznych i dynamicznych;
  • odblokowywanie motocykli z fajnymi opcjami;
  • kampania, multiplayer, wyzwanie.

Fizyka symulatora jest przeciętna, oprawa graficzna też nie jest imponująca, ale tory są dopracowane w szczegółach. Będziesz musiał się pocić, aby po raz pierwszy jeździć po ostrych podjazdach i zjazdach, być transportowanym przez akweny wodne, pokonywać dziwne konstrukcje sztucznych platform. Intuicyjne sterowanie pomaga szybko dostroić się, aby pokonać szczyty i osiągnąć rekordową wydajność. Deweloper oferuje odblokowanie większej ilości treści, jeśli masz inwestycje finansowe. Zaskocz perfekcyjnie wykonanymi akrobacjami motocyklowymi i baw się z ekstremalnymi wyścigami motocrossowymi!


Reklama

Pobierz Bike Stunt Master 16.7

informacje ogólne
wersja 16.7 (2000147)
Data umieszczenia 2022-04-16 23:41
rozmiar 83.89 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/18 12:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |