Raft Survival: Ocean Nomad
0 (0)

Raft Survival: Ocean Nomad

Opis:

Raft Survival: Ocean Nomad  to gra mobilna, w której musisz zbudować własne schronienie na tratwie i spróbować przetrwać, gdy wokół roją się morskie drapieżniki. Raft Survival: Ocean Nomad zyskał ogromną popularność w Google Play i otrzymał wysokie oceny użytkowników. Wszystko za sprawą stylu i unikalnej koncepcji. Znalezienie gier przypominających Raft Survival: Ocean Nomad jest prawie niemożliwe.


Jednak tutaj musisz nie tylko modyfikować, zmieniać schronienie, ale także walczyć, a nawet strzelać. Użytkownicy Runetu bardzo lubią gry RPG. A twórcy Raft Survival: Ocean Nomad postarali się ich zadowolić, dodając do projektu elementy gatunku.

Osobnym plusem gry będzie otwarty świat, który można eksplorować przez niezwykle długi czas. Tym właśnie Raft Survival: Ocean Nomad różni się od wielu innych projektów, w których gracz musi przetrwać. Tutaj ogarnie Cię nie tylko napięcie, ale także żywa ciekawość.


Grafika stała się mocną stroną Raft Survival: Ocean Nomad. To podróże i przetrwanie w jakości HD. Realistyczne otoczenie przyczynia się do większego zanurzenia się w pasażu, sprawia, że ​​gracz odczuwa prawdziwe emocje.

W grach survivalowych wszystkie zasoby są na wagę złota. A Raft Survival: Ocean Nomad zapewnia wyjątkową metodę ich zdobywania. Gracz może użyć haka, aby wyciągnąć z wody niezbędne rzeczy. Użyj tej metody, gdy masz szansę uzupełnić zapasy i awansować.

Trudno będzie ci przetrwać w walce z ogromnymi drapieżnikami, jeśli nie zadbałeś o dobrą zbroję. Broń w ogóle będzie odgrywać decydującą rolę. W miarę postępów będziesz ulepszać swój sprzęt. Zmieniaj ją regularnie, aby nadążyć za tempem gry.


Przetrwanie w Raft Survival: Ocean Nomad jest niemożliwe, jeśli nie poświęcisz wystarczająco dużo uwagi tratwie. Staje się twoją fortecą. Tratwa nie powinna ulec uszkodzeniu, gdyż bez niej nie da się ruszyć dalej i ukryć się przed niebezpiecznymi drapieżnikami.

Raft Survival: Ocean Nomad zapewni miłośnikom survivalu wyjątkowe wrażenia!


Reklama

Pobierz Raft Survival: Ocean Nomad 1.207.0

Nowości w tej wersji
Improved in-game graphics, added animations
Added a new ability to mine doubloons
Made changes to the crafting acceleration logic
Fixed bugs that hindered the game
informacje ogólne
wersja 1.207.0 (209)
Data umieszczenia 2022-04-16 19:51
rozmiar 124.09 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
NETWORK

NETWORK

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/19 10:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |