War Alliance: Heroes
0 (0)

Opis:

War Alliance: Heroes  to gra mobilna, w której możesz walczyć z graczami z całego świata. War Alliance: Heroes ma wielu bohaterów do wypróbowania w bitwie. Szukaj własnej taktyki i systematycznie prowadź swoją drużynę do zwycięstwa!


War Alliance: Heroes otwiera możliwość regularnej zmiany strategii i eksperymentowania. Jeśli chcesz być lepszy, nie możesz obejść się bez porażki. Śledź tych, którzy poczynili wielkie postępy, obserwuj, kiedy tacy gracze podejmują ważne decyzje lub zmieniają przebieg meczu. Ucz się od najlepszych i ćwicz regularnie, aby częściej wygrywać.


War Alliance: Heroes pozwala zebrać własną talię bohaterów, których użyjesz na polu bitwy. Jeśli uda Ci się wygrać, gracz otrzymuje cenne nagrody, dzięki którym może stać się silniejszy. Staraj się osiągać wyższy procent zwycięstw, zbierając różne postacie.


W War Alliance: Heroes możesz jasno zrozumieć, jak się rozwijać, osiągnąć wyższy poziom gry. Wystarczy uzupełnić własną kolekcję, zwrócić uwagę na wszystkie dostępne nagrody i bonusy, uczyć się na doświadczeniach najlepszych. Jeśli wszystkie te warunki zostaną spełnione, pompowanie będzie tak szybkie, jak to możliwe.

W War Alliance: Heroes bohaterami możesz sterować samodzielnie, choć rozgrywka opiera się na zbieraniu kart. To korzystnie odróżnia projekt od innych podobnych, przyczynia się do większego zanurzenia w świecie fantasy.

Możesz regularnie zmieniać swój własny „styl” bitwy, za każdym razem dając pierwszeństwo innym bohaterom. Będzie to jednak musiało zebrać dużą kolekcję w War Alliance: Heroes. Gracze mogą otrzymywać nowe karty ze skrzyń, które również można wygrać.


Stopniowo twoja talia będzie stawać się coraz lepsza. Ale może na to wpłynąć tylko twój postęp. Odwiedzaj War Alliance: Heroes regularnie, aby szybciej awansować i uzyskać maksymalne bonusy.

War Alliance: Heroes został wysoko oceniony przez graczy z Google Play. Gra znalazła już swoich odbiorców, więc zawsze jest w niej online.


Reklama

Pobierz War Alliance: Heroes 1.80.742

Nowości w tej wersji
NEW: Emotes added
Gem rewards in Battle Pass increased
FIXED: A bug where the Giant War Chest would not be awarded at the end of the battle pass
FIXED: A new Hero mission is added as soon as a new Hero is acquired
The difficulty and rewards of Hero missions have been reworked
Minor bug fixes and optimizations, including graphical updates
informacje ogólne
wersja 1.80.742 (242023)
Data umieszczenia 2021-06-17 10:13
rozmiar 151.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/19 12:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |