Hero VS Criminal
0 (0)

Opis:

Hero VS Criminal  to mobilna gra 3D, w której musisz prowadzić pojazdy bohatera ścigającego przestępców na autostradzie. Będziesz musiał rozwinąć swoją reakcję i uważnie monitorować to, co dzieje się na ekranie. W Hero VS Criminal absolutnie niemożliwe jest rozproszenie uwagi, ponieważ po drodze regularnie natkniesz się na przeszkody, których musisz unikać. Najczęstszą przeszkodą są ciężarówki, które jeżdżą znacznie wolniej od Ciebie.


Sterowanie w Hero VS Criminal jest niezwykle proste. System przypomina inne projekty o podobnej koncepcji. Ale Hero VS Criminal wciąż ma jedną funkcję. W tej grze będziesz musiał nadrobić zaległości, a nie chować się przed pościgiem.

Jeśli chcesz ominąć przeszkodę w powietrzu, musisz przesunąć palcem w górę. Ta opcja jest odpowiednia dla tych, którzy nie mają możliwości odbudowy. Jeśli wydaje się, że lepiej jest przejść na inny pas, możesz przesunąć palcem w jedną stronę (będzie to używane najczęściej).


Chcąc złapać przestępcę, trzeba wybrać najkrótszą drogę, rzadko zmieniać pas, szukać kierunku, w którym jest najmniej przeszkód.

Ale jak dokładnie łapiesz przestępców? Aby to zrobić, musisz zbliżyć się do nich jak najbliżej. Trudno coś zrobić na odległość, dlatego trzeba to stale redukować. Nadążaj za przestępcami, bo schwytanie ich może być bardzo trudne (a czasami wręcz niemożliwe). Jest to jednak mało prawdopodobny wynik, ponieważ jedyną opcją, jaką możesz zostać w tyle, jest porażka (kiedy kończy ci się życie; kilka razy napotykasz przeszkody).


Cechy Hero VS Criminal:

  • musisz dogonić przestępców, a nie uciekać przed pościgiem;
  • minimalistyczny styl i przyjemna kolorystyka;
  • gra jest odpowiednia dla graczy w każdym wieku;
  • nie musisz przechodzić skomplikowanego treningu, więc możesz zacząć grać w pełni w kilka minut po rozpoczęciu;
  • realistyczne przeszkody i wyścigi prędkości.

Zacznij grać w Hero VS Criminal, aby stać się najszybszym i najbardziej zwinnym na drodze. Ustaw swoje osobiste rekordy i rozmawiaj o nich!


Reklama

Pobierz Hero VS Criminal 0.14

Nowości w tej wersji
Welcome to Hero vs Criminal!
Current version: 0.14
informacje ogólne
wersja 0.14 (14)
Data umieszczenia 2021-06-18 09:28
rozmiar 33.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje RadPirates na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/20 10:27
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |