Opis:

Crowd Defense  to gra mobilna, w której musisz dużo strzelać. Myślałeś, że najnowsze strzelanki nie zostawiają nawet sekundy wolnego czasu? Jak bardzo się myliłeś!


W Crowd Defense musisz odeprzeć ogromne tłumy przeciwników, którzy szybko na ciebie nacierają. Obrona kryjówki będzie prawdziwym wyzwaniem. W Crowd Defense nie ma czasu na smutek i strach. Nawet jeśli potwory mogą wydawać się przerażające, po prostu nie będziesz miał czasu, aby je zobaczyć.

Crowd Defense nawiązuje do najlepszych projektów o minimalistycznej i uproszczonej grafice. To nie tylko nostalgiczne odczucia, ale także możliwość grania z nieco przestarzałego urządzenia.


I nawet jeśli twórcy nie dopracowali szczegółowo grafiki w Crowd Defense, chcesz wchodzić do gry raz za razem. Twórcy postawili na animacje i zestawienia kolorystyczne. Dzięki temu (nawet przy minimalistycznej grafice) otoczenie wygląda na żywe.

Nie będziesz mógł się cofnąć ani zmienić pozycji. W Crowd Defense stoisz w najlepszym punkcie obserwacyjnym. To najprostszy sposób na pokonanie z nią potworów. I nawet jeśli koszmarne stworzenia nie rozumieją znaczenia taktyki, idą tam, gdzie coś (a zwłaszcza ktoś) żyje.


Arsenał broni w Crowd Defense otwiera się stopniowo. W pierwszych minutach nie będziesz w stanie wziąć topowego działa. Twój arsenał się poprawia, ale przeciwnicy z czasem stają się coraz silniejsi.


Możesz walczyć ze światowym bossem. Pozwoli ci to uzyskać hojną nagrodę i szybko napompować swój arsenał. Ale przed walką upewnij się, że jesteś na nią naprawdę gotowy.


Głównym zadaniem gracza jest dotarcie do ostatniego poziomu i zniszczenie przeciwników. Ale czy jest to możliwe w praktyce? Sprawdź to sam!

Jeśli dojdziesz do ostatniego poziomu, będzie to oznaczać, że potwory już nie nadchodzą, niebezpieczeństwo minęło. Ale nie wszystko się ułoży za pierwszym razem! Będą dziesiątki, a nawet setki nieudanych prób. W takich momentach ważne jest, aby nie wpadać w panikę, nie denerwować się, ale zacząć analizować własne błędy.

Wielu użytkowników Google Play pokochało Crowd Defense.


Reklama

Pobierz 1.7.0

Nowości w tej wersji
Discover a whole new world !
A world without any limitations. We heard you.
You wanted endless destruction, endless satisfaction, endless fun, endless chaos !
WE GOT YOU !
Here comes the ENDLESS MODE.
Pick you favorite weapons and destroy all the waves comming at you.
How long will you survive ?
informacje ogólne
wersja 1.7.0 (17)
Data umieszczenia 2021-12-21 07:41
rozmiar 146.75 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/21 11:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |