Thomas & Friends: Magic Tracks
0 (0)

Thomas & Friends: Magic Tracks

Opis:

Thomas Friends: Magic Tracks  to niezwykle popularna gra mobilna dla dzieci na platformie Google Play, która opowiada o przygodach Thomasa (Thomas Friends: Magic Tracks powstał na podstawie słynnej kreskówki).

Projekt powstał specjalnie z myślą o dzieciach. Niewielu dorosłych będzie mogło w pełni cieszyć się grą, ale czasami warto spróbować.


Tomek i przyjaciele: Magiczne tory zostały stworzone z myślą o dzieciach, które chcą prowadzić pociągi i kontrolować to, co dzieje się na kolei. Jeśli dorośli kiedyś składali szyny z fragmentów i jeździli na nich plastikowymi pociągami na bateriach, teraz można to zrobić bezpośrednio przez telefon.


Szczególnie Thomas Friends: Magic Tracks przypadnie do gustu dzieciom, które oglądały bajkę. Tutaj mogą przyjrzeć się swoim ulubionym postaciom. Jednak w recenzjach użytkownicy proszą o dodanie do gry większej liczby silników. Najsłynniejsze z nich są już w Thomas Friends: Magic Tracks, ale kogoś może jeszcze zabraknąć.

Mini-gry nie pozwolą Ci się nudzić. Możesz wybierać spośród wielu rzeczy, aby ciągle próbować nowych rzeczy. Gracz może zająć się oczyszczaniem ścieżki z gruzu, transportem towarów, pasażerów i wyprzedzaniem toczących się kamieni, a także brać udział w wyścigach po kanionie. Wybór jest naprawdę ogromny!


W Thomas Friends: Magic Tracks będziesz musiał zbierać biżuterię i zabawki. Jest to konieczne dla tych, którzy chcą budować Sodor wewnątrz i na zewnątrz. Dzieci mogą samodzielnie wymyślać przygody w Tomek i przyjaciele: Magiczne tory. To rozwija wyobraźnię i pozwala na odgrywanie wszystkich nowych scenariuszy.


Choć w grze budujesz własną kolej, tutaj ograniczenia prędkości nie obowiązują. Prowadź lokomotywę parową według własnego uznania!

Tomek i przyjaciele: Magic Tracks jest jasny i kolorowy. W grze pojawiły się postacie, które tak uwielbiają dzieci. A programiści wspierają projekt eliminując błędy i rozwijając go. Z czasem gra będzie coraz lepsza. Chociaż teraz zdecydowana większość recenzji w Google Play jest entuzjastyczna.

Zacznij grać w Thomas Friends: Magic Tracks już dziś!


Reklama

Pobierz Thomas & Friends: Magic Tracks 2022.1.0

Nowości w tej wersji
Thomas & Friends™ gets a brand new look!
Meet Thomas' new friends: Kana, Diesel, Nia, Frederico, Farona, Jiff, Riff, Hiro, Kenji, Carly & Sandy.
Get Ready for a Magical Adventure!
informacje ogólne
wersja 2022.1.0 (4629)
Data umieszczenia 2022-03-14 15:24
rozmiar 157.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/21 13:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |