Opis:

Gra Hills of Steel  to kreskówkowa gra akcji z czołgami, w której musisz jeździć po pagórkowatych drogach, strzelać i podważać wrogów poruszających się w nadjeżdżającym na różnych pojazdach wojskowych.

Pod kierunkiem użytkownika czołgista zaczyna poruszać się po strefie walki. Wrogowie podróżują tą samą drogą w przeciwnym kierunku, przedstawiciele walczących stron nie będą mogli się ominąć. Trzeba się zatrzymać i strzelić do antagonistów. Ważne jest, aby szukać pozycji, w których ryzyko kontrataków jest zminimalizowane. Warto też po drodze zbierać złote monety i inne bonusy. Daje również możliwość budowania kariery i rozwoju od zwykłego żołnierza do uzyskania stopnia generała. Od skuteczności taktyki bojowej zależy jakość przejścia lokacji i wielkość ostatecznej nagrody.

Ukierunkowane ataki odwetowe mogą być niebezpieczne, wymagają częstych napraw i regularnych aktualizacji ochrony. Zaleca się ulepszanie zbroi, zmianę parametrów technicznych i ulepszanie broni pomiędzy poziomami. Przy ustalaniu strategii musisz wziąć pod uwagę charakterystykę swojego czołgu. Istnieją trzy główne typy pojazdów opancerzonych: ze wzmocnionym pancerzem dla najlepszej ochrony, ognisty atak dla najcięższych ataków oraz lekki dla różnych balansów ciężkich pojazdów.

Charakterystyczne cechy gry Hills of Steel na Androida:

  • poruszanie się po czołgu i niszczenie przeciwników;
  • szerokie możliwości modernizacji pojazdów opancerzonych;
  • kolizja z helikopterami, samochodami, innym sprzętem;
  • przechodzenie poziomów i bitwy online;
  • zarabianie monet i klejnotów.

Fajna grafika 2D nasycona jest jasnymi kolorami, użytkownik obserwuje wydarzenia z boku. Styl kreskówkowy zanurza Cię w atmosferze akcji dalekiej od rzeczywistości. Jedynym czynnikiem zbliżającym się do realizmu jest znakomicie dopracowana fizyka. Z tego powodu trzeba dokładnie zaplanować ruch, ocenić prawdopodobieństwo problemów związanych nie tylko ze starciami militarnymi. Jeśli chcesz bardziej nieprzewidywalnej rozgrywki niż przeciwstawianie się sztucznej inteligencji, wypróbuj tryb wieloosobowy z zespołami złożonymi z 2 osób. Jedź czołgiem do przodu, ciesz się militarną przygodą z wieloma zniszczeniami!


Reklama

Pobierz 4.1.2

Nowości w tej wersji
Adaptive zoom added to all game modes!
Increased rewards in The World!
General stability improved for smoother user experience.
informacje ogólne
wersja 4.1.2 (320)
Data umieszczenia 2022-03-19 17:11
rozmiar 104.06 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/22 10:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |