Dołącz do Clash Gra
0 (0)

Dołącz do Clash Gra

Opis:

Join Clash  to fajna gra zręcznościowa , w której samotny wojownik biegnie po torze z przeszkodami, gromadzi tłum podobnie myślących ludzi, a następnie organizuje zdobycie wrogiego pałacu.

Na początku użytkownik prowadzi jedyną postać do przodu. Wielu identycznych bohaterów, pomalowanych na inny kolor, spokojnie stoi w różnych częściach odległości. Jeśli podopieczny gracza zbliża się bardzo blisko, potencjalni biegacze przybierają ten sam odcień co lider zespołu, a następnie biegną z nim. Wymagane jest zebranie jak najliczniejszej drużyny, aby dotrzeć do celu z solidnym wsparciem. Po drodze będzie masa wymyślnych śmiercionośnych konstrukcji, część sportowców zginie, a przed nami główna bitwa.

W standardowych biegaczach dotarcie do mety oznacza ukończenie poziomu, ale tutaj deweloper drastycznie zmienił szablon. Po pokonaniu trasy staje się jasne, że wszyscy uciekli do cudzej fortecy. Grupie obrońców na pewno jej zabraknie, odbędzie się automatyczna bitwa, zwycięzca otrzyma premie, oklaski i okrzyki podziwu. Nie wszyscy wojownicy przeżyją, dlatego wskaźnik ilościowy oddziału ma fundamentalne znaczenie. W razie potrzeby można przymierzyć się w odwrotnej roli, stać na straży zamku w oczekiwaniu na zbliżających się najeźdźców.

Charakterystyczne cechy gry Join Clash:

  • pojedyncza rasa, po której następuje wzmocnienie;
  • zwiększenie liczebności zespołu w procesie ruchu;
  • planowanie trajektorii ruchu;
  • minimalizacja strat na śmiertelnych przeszkodach;
  • zdobywanie cudzego zamku na mecie lub obrona swojego budynku.

Ładna grafika przyciąga i pomaga skoncentrować się na głównych zadaniach. Dodatkowo motywują nagrody po ukończeniu misji oraz klucze, które należy zebrać podczas biegu. Pomiędzy poziomami wskazane jest ulepszanie umiejętności dowódcy, kupowanie dla niego broni, zbroi lub innych przydatnych przedmiotów. Akcesoria bojowe pozwalają wybrać fajny wizerunek. W pobliżu zamku będziesz musiał zmierzyć się albo z przeciwną drużyną, albo wielkimi bossami. Oblicz optymalną trajektorię dla każdej rasy, rekrutuj postacie i wygrywaj bitwy na każdym etapie!


Reklama

Pobierz Dołącz do Clash Gra 2.34.2

Nowości w tej wersji
Added 9 new skins
Now you can buy a large set of characters
Game improvements and bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.34.2 (242)
Data umieszczenia 2022-01-11 09:27
rozmiar 76.72 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/22 12:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |