Opis:

Warlords  to gra mobilna, która pozwala w pełni cieszyć się grami RPG. Gracze, którzy są przyzwyczajeni do walki, rozwiązywania i pompowania na urządzeniach mobilnych, często są urażeni, ponieważ znalezienie dobrych gier RPG może być niezwykle trudne. Gdzieś pompowanie jest zbyt uproszczone, gdzieś nie ma zanurzenia w procesie, a gdzieś trzeba ciągle robić wirtualne zakupy. Jeśli kiedykolwiek miałeś do czynienia z podobnymi problemami, Warlords mogą zmienić zdanie.


W innych grach można było ocalić całe światy, wolne narody. Ale czy to takie ważne, aby zawsze być dobrym? A czy można złożyć własne zamówienie na ziemi, którą właśnie zdobyliście?

Jeśli chcesz poczuć się jak potężny władca, przestań grać według cudzych zasad, Warlords jest dla Ciebie. Tutaj możesz rozwijać się sam, a nie podążać za licznymi rozkazami tych, którzy mają wyższy tytuł. Stwórz własną historię i zacznij nowe cywilizacje! Postęp, siła i męstwo zależą tylko od Ciebie.


Warlords otwiera możliwość zebrania oddziału bojowego, skupiającego się na twoich potrzebach. Jaką taktykę wolisz? Co Twoim zdaniem jest najważniejsze w zagospodarowaniu terenu? Warlords nie ma takich samych przejść. Nawet gracze, którzy polecają grę swoim znajomym, mogą przyłapać się na myśleniu, że różni ludzie będą mieli świetne przejścia.

Artefakty pomogą zwiększyć moc, a broń może zmienić przebieg bitwy. Zmień taktykę, szukaj swojego stylu!


Bohaterowie mają umiejętności i poziomy. Im dłużej grasz w Warlords, tym silniejszy się stajesz. Otwierają się nowe umiejętności i możliwości.

RPG to gatunek, w którym nie można dostać wszystkiego na raz. Będziesz musiał długo przechodzić przez historię, zdobywać ogromne terytoria, zdobywać ulepszenia i artefakty, aby zbudować własny potencjał. Granie w Warlords jest czasochłonne, ale niektórzy użytkownicy przyznają, że warto.

Projekt został oceniony przez opinię publiczną w Google Play niejednoznacznie. Niektórzy narzekają na wady, podczas gdy inni już cieszą się grą i pompują.


Reklama

Pobierz Warlords 0.9.4

informacje ogólne
wersja 0.9.4 (9004)
Data umieszczenia 2021-06-25 10:52
rozmiar 72.44 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje XDEVS LTD na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/23 10:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |