My Little Pony: Coloring
0 (0)

My Little Pony: Coloring

Opis:

My Little Pony: Coloring  to gra mobilna oparta na MY LITTLE PONY z ponad 20 000 pobrań. Aplikacja jest odpowiednia dla fanów kreskówek w każdym wieku, ponieważ głównym zadaniem gracza jest malowanie obrazków. Każdy użytkownik smartfona sobie z tym poradzi! My Little Pony: Coloring jest idealna jako wszechstronny zabójca czasu. Zaletą gry jest możliwość kolorowania zdjęć w wygodnym tempie i przerywania w dowolnym momencie. Losy drużyny nie zależą od twoich działań. My Little Pony: Coloring będzie prawdziwym dobrodziejstwem dla graczy, którzy są przyzwyczajeni do relaksu ze smartfonami.

W grze spotkasz swoje ulubione postaci z kreskówek, które pomogą Ci wykonać proste zadania. Będziesz mógł sam zanurzyć się w świecie MY LITTLE PONY, przeżyć najlepsze chwile.


Głównym celem gry jest odtworzenie Muzeum Przyjaźni, w którym znajduje się wiele obrazów (z których każdy musi powstać praktycznie od zera). My Little Pony: Kolorowanie otwiera dużo kreatywności. Pokoloruj zdjęcia według własnego uznania! Zostań jedynym projektantem Muzeum Przyjaźni!

Gra ma wiele kolorów i błyskotek. Możesz użyć ich wszystkich! Zmień obrazy w oparciu o własną percepcję artystyczną.

W My Little Pony: Coloring możesz wykupić subskrypcję (ale początkujący otrzymują okres próbny). Gracze, którzy wykupili subskrypcję My Little Pony: Coloring, mogą anulować swoją płatność w dowolnym momencie, ukończyć okres próbny (zatrzymać subskrypcję) ostatniego wolnego dnia.


Użytkownicy dzielą się pozytywnymi opiniami na temat My Little Pony: Coloring. Ta gra pozwala zanurzyć się w ulubionej kreskówce, wykonując proste zadania. Miłym bonusem będzie przejrzysty system subskrypcji i prosty interfejs. Zarówno dorośli, jak i dzieci mogą cieszyć się My Little Pony: Coloring.

Nie ma znaczenia, czy jeszcze nie poznałeś uniwersum MY LITTLE PONY. Gra może być pierwszym krokiem w ekscytującej podróży. Zacznij dziś!
Reklama

Pobierz My Little Pony: Coloring 2021.3.0

Nowości w tej wersji
Hello My Little Pony™ Fans! New Coloring pages have been added!
informacje ogólne
wersja 2021.3.0 (1694)
Data umieszczenia 2021-10-08 20:49
rozmiar 44.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/23 13:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |